Wpis z mikrobloga

Ja sie cieszę, że ten mentalny bliźniak Balotelliego


@merengue: Uwielbiam jak ktoś ich porównuje, nie masz pojęcia o czym piszesz, Pogba jest profesjonalistą, Balo był/jest leniwą parodią piłkarza.
@merengue: Pieniądze, United da mu dużo więcej niż Juve jest w stanie + widać że wierzy w projekt Mourinho. Jest całkiem innym typem piłkarza niż Balotelli, łączy ich tylko fizyczne podobieństwo i zamiłowanie do głupich fryzur.
@Minieri: Czyli jest pazerny na kase jak typowy...nie będę pisał bo sie zleci lewactwo i dostane banana. Z ty kilku meczów Pogby, które widziałem, poza nic nie wnoszacymi sztuczkami na środku boiska, nie pokazał nic, co by uzasadniało taką kwotę (tak, tak potencjał blabla), no i kibice Juve, których znam jakoś szczególnie po nim nie płaczą, ciekawe czemu? :>
@merengue: To widocznie obejrzałeś za mało jego meczów, ma 23 lata i jest jednym z najlepszych środkowych pomocników na świecie. A niektórzy kibice nie płaczą bo do klubu trafi masa pieniędzy. Większość jednak wolałaby żeby został.
@Minieri: Może, ale jakoś nie jarają mnie #!$%@?, które Juve regularnie spuszcza ogórom w Serie A :P

Co do Pogby - pożyjemy zobaczymy. Ja obstawiam, że to będzie niewypał, a w tym wpisie nabijałem się z męczesteru, który wymyślił hasztaga jakby Pogba wracał za symboliczną kwotę, przy zapewnieniach o odwiecznej miłości do klubu i po odrzuceniu kosmicznej oferty Juve ( ͡° ͜ʖ ͡°)