Wpis z mikrobloga

Gdzie przenieść numer na kartę? Aktualnie mam w play i są tak beznadziejni, że szkoda gadać. Pakiet skończył się o 11 a oni po paru h przysyłają, ze pakiet się skończył a jak korzystałeś w tym czasie to leciało po normalnych cenach. Tak samo często te ich kody *# nie chcą działać.
Chciałem do Virgin, bo na początku wydawali się spoko a teraz już mniej, wniosek o przeniesienie wypełniony tydzień temu, dzisiaj po 10 minutach czekania na infolinii na połączenie(wcześniej próbowałem w innych dniach i porach i po 6 minutach mnie nie połączyło) a oni jeszcze dokumentów nie wysłali a gdzie zanim one dojdą i im odeśle.
Zależy mi w telefonie na przede wszystkim dobrym zasięgu, pakiety internetu bo korzystam i rozmowy od czasu do czasu.

#zalesie #orange #telefony #play #plus #pytanie
  • 4
@Cahir22: Ja polecam orange free na kartę. Doładowujesz za 100 zł i masz 36 GB pakietu. Jak nie wykorzystasz to przedłużasz konto na rok SMS-em i możesz dalej korzystać. Jak duzo dzwonisz i piszesz to za 30 zł miesięcznie są do wykupienia nielimitowane rozmowy i SMS-y.