Wpis z mikrobloga

@przech: nie, bezpośrednio na papier. A może to wina złego ustawienia termostatu w żelazku? Mam jakieś 40 letnie żelazko Predom z PRLu, ustawiłem na "Bawełna", trochę przed max.
@pytonger: czym to zmyć? może IPA?
@Block3r: IPA nie wiem czy zmyje, ale rozpruszczalnik nitro na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

doczyść potem gąbką i płynem do naczyń a na końcu najlepiej jakimś alkoholem. potem już nie dotykaj palcami
@kretopir: @przech: @pytonger: teraz przeszło idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko jak zdjąć taką cienką warstwę papieru która została? na zdjęciu wyżej coś podobnego jest, takie białe
@NoXar: na pierwsze w życiu płytki wolę termotransfer :P
@przech: taka jakby biała powłoka, zmywać to dalej czy już wrzucić do trawienia? (chlorkiem robię) na razie moczy się już z 5 minut we wiadrze z ciepłą wodą, płynem do mycia naczyń i kwaskiem cytrynowym
@Block3r: Będzie się troszkę dłużej trawić ale ostatecznie sie wszystko ładnie wytrawi. Jak zostają ci takie resztki papieru na płytce to spróbuj użyć innego papieru. Najlepiej wychodzi na błyszczącym, tylko nie każda drukarka chce ładnie na nim drukować. Jak na pierwsze płytki to i tak się ładnie odbiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)