Wpis z mikrobloga

@1korner: Ja trafiłem tu kilka miesięcy temu. Jednak od tamtego czasu obserwuję przebieg sprawy z przerwami. Dlaczego tu jestem? Bo byłem zaskoczony, jakie zaniedbania miały i mają nadal miejsce, jak media sterują opinią publiczną etc.
Przede mną wiele tu osób w sposób wyjątkowo analityczny i rzetelny rozpracowywało temat, obecnie się wyczerpał, bo w sumie linia postępowania w śledztwie jest nadal taka sama, jak wiemy...

Obserwuję to z daleka, ale sądzę, że
@Argonom: Nie sądzę, żeby pisali tu ludzie związani ze śledztwem, albo istniały jakieś obozy w policji w tej sprawie. W każdym razie nic na to nie wskazuje. Natomiast mogą próbować rozrzedzać temat, zniechęcać, bagatelizować, ośmieszać, czy wprowadzać fałszywe tropy ludzie związani z kamuflażem prawdy, a więc jakoś powiązani z mordercami. To czepianie się tego gostka, co znalazł zwłoki jest trochę czymś takim. Kompletnie fałszywy trop, ale przekierowuje uwagę.
@Argonom: ten radny Szatkowski od początku miesza się w ten temat. Coś mi się wydaje że on był wtedy na mieście i możliwe że widział Ewe T w jakieś sytuacji. stąd jego zaangażowanie w tą sprawę. Kto wie czy w te narkotyki też nie jest zamieszany... a może robi dilerkę z kimś a na konferencjach z Rutkiem taki święty. Dziwnie to wygląda.

Jednego jestem pewien Rutek sobie tej sprawy nie odpuści
@borusek121212: wiesz jak sie czuje pewna rodzina oczami wyobrazni 1 niedoszli tesciowie Kajetana 2 brat ktory nie poznaje siostry na monitoringu 3 wlasciciel sklepu w galeri ktory rozpoznal kogos 4 czlowiek ktory biegnie Ewie na pomoc i nie moze nic zrobic 5 ludzie z pieniedzmi ktorzy mysla ze wszystkich mozna kupic 6 pracownicy zakladu pogrzebowego ktorym cos nie pasuje i wyciagaja zwloki z worka 7 katolicka rodzina ktora idzie po rozgrzeszenie