Wpis z mikrobloga

News prosto z Warszawy - wkrótce Browar PINTA rozpocznie budowę swojego browaru! Jego otwarcie planowane jest na lato 2018 r.

Poza tym, podczas dzisiejszych oficjalnych obchodów 5 urodzin Browaru PINTA, ogłoszono kilka innych informacji - zapraszam więc do newsa na ten temat, który pojawił się właśnie na moim blogu.

http://www.chmielnik-jakubowy.pl/pinta-zbuduje-wlasny-browar/

#piwo #beer #craftbeer #pijzwykopem #pinta #browarhipster #browar
  • 8
@von_scheisse:
btw, to że będzie browar, to już chłopacy mówili dawno, w jednym wywiadzie przed PTP coś przebąkiwali o zrobieniu sporego browaru :)
dziwię się, że nic nie wspomniałeś o największym niusie dnia - czyli dokooptowanie do zespołu Cedrika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@von_scheisse:
hm, nie wiem czemu, ale ten akapit jakoś pominąłem przy pierwszym czytaniu ;)
myślę, że bardziej klikalnym będzie tytuł:
"Piąte urodziny Pinty i ogromna niespodzianka"
Lead: "do zespołu Pinty dołączył nowy gość"
i tu wyjaśnienie, dlaczego to jest takie istotne. Dodać parę wizaulek nowego browaru i byłby porządny wpis :P
  • 1
@BrowarPERUN jak pisałem ten wpis (a robiłem to na gorąco ;-)) to jeszcze żadnych wizualizacji w internetach nie było - a nie chciałem kraść stopklatki z kopyrowej transmisji live :-D. Jak pojawią się dalsze szczegóły to będzie dalsze rozwinięcie newsa. I tak to co teraz jest na blogu, jest już klikalne, co widzę po statystykach ;-)