Wpis z mikrobloga

Serwus stolarscy entuzjasci. Projekt od strony stolarskiej zakonczony!! Jestem naprawde szczesliwy i podjarany ze wyszlo tak dobrze bez wiekszego planu czy projektu calosc powstawala spontanicznie i na biezaco wymyslalem rozwiazania. Konstrukcja jest zakonczona cokolem z 2 plyt mdf 15mm kazda wyfrezowana innym frezem. Rozowy bedzie niezle zaskoczony bo nie ma pojecia co sie dzieje w domu. Teraz czas na zmudne malowanie ;( Kolejne zdjecie zamieszcze jak juz bedzie gotowe i wypelnione ksiazkami i innymi duperelkami. Pozdrawiam mirkow i mirabelki buzka #stolarstwo #budujzwykopem #chwalesie #wygryw #zdzichustory
Zdzichu9 - Serwus stolarscy entuzjasci. Projekt od strony stolarskiej zakonczony!! Je...

źródło: comment_vOp5Xc8Yf9wCIypIeVGnz7d7xEdqloDG.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Zdzichu9: gratuluję zaparcia i chęci :) Dwie uwagi - ścianka boczna powinna być z pełnej płyty - dla stabilności konstrukcji, a druga sprawa - czemu nie pomalowałeś przed składaniem? :) Teraz to męczarnie będziesz miał!
  • Odpowiedz
  • 0
@pjakubov tak wiem pisalem juz o tym w wczesniejszych wpisach pierwszy taki projekt mozna bledy popelniac :p co do malowania to mozna kupic gotowe juz pogruntowane plyty czemu tego nie zrobilem ? Nie wiem.
  • Odpowiedz
@pjakubov: Najczęściej robi się tak, że składa na surowo, a potem rozbiera i maluje. Wtedy przy składaniu pomalowanych elementów jest łatwiej złożyć oraz wszelkie błędy zostaną wyeliminowane przy materiale surowym :)
  • Odpowiedz