Wpis z mikrobloga

Mireczki, jadę jutro do Gdańska na lotnisko przez ostrode, jak wygląda aktualnie droga ta rozkopana trasa? Na 17:40 muszę zawieźć kolegę na lotnisko, i zastanawiam się czy jechać na płatna czy jako tako da się przejechac? Wiem że ostatnio tam straszne korki się porobily?
#ostroda #gdansk
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@mokujin420 z tydzień temu stałem z godzinę w korku. Ostatnio rodzice też jechali do Gdańska i musieli zjechać na płatna bo się korkowalo. Myślę że w niedzielę koło południa aż takiego ruchu nie będzie, ale wolałbym się nie spóźnić na samolot
  • Odpowiedz
@krasnyyyy: rozkopali dosyc mocno, tydzien temu jechalem specjalnie ok godz. 20 (w obie strony, gda-olsztyn przez ostrode) i bylo w miare ok, ale nawet o tych godz. byly male korki i przestoje. Moge sobie tylko wyobrazic co dzieje sie wczesniej. Moze w niedziele jest inaczej, ale wolalem nie jechac w weekend, wiec nie wiem.
  • Odpowiedz
@krasnyyyy: od Miłomłyna do Elbląga masz dwupasmówkę, może się przykorkować najwyżej przy jej końcu w Elblągu, wcześniej nie wiem jak jest, ostatnio pół roku temu w okolicach Ostródy było dość mocno rozkopane wszystko
  • Odpowiedz