Wpis z mikrobloga

  • 64
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Surykot: wszystko dobrze, kiedy "matka polka" nie stawia się w roli najważniejszej osoby w okolicy i wywala cyca ostentacyjnie i bez żenady, oczekując przy tym pełnej akceptacji, uwielbienia i szacunku, siedząc np. w restauracji, czy na środku ulicy. Można karmić dyskretnie i to jest ok.
  • Odpowiedz
@Surykot: Miejsce publiczne nie równa się miejscu publicznemu. Czym innym jest karmienie piersią w parku czy na ulicy, czym innym np. w eleganckiej restauracji. Tak samo nie mam nic przeciwko temu by dzieci biegały i krzyczały sobie w parku, ale w kinie by mi to już przeszkadzało.
  • Odpowiedz
@Surykot: No ja bym nie był zadowolony jakbym jadł obiad w restauracji, a na przeciwko mnie jakaś locha wywaliła by cyce i dumie karmiła dzieciaka.
Można to zrobić w domu przed spacerem i nie pokazywać całemu światu jaką to ona jest "cudowną" karmiącą mamuśką.
Obleśne...
  • Odpowiedz
@Surykot: Nie przypominam sobie kiedy ostatnio widziałam kobietę karmiącą cyckiem, która nie byłaby przykryta pieluchą. Więc nie wiem skąd takie zaangażowanie w tym temacie :(
  • Odpowiedz
@Surykot: sama karmię piersią i naprawdę staram się to robić dyskretnie, bo nie sprawia mi przyjemności gdy ktoś obcy patrzy mi na biust. Poza tym nie widuję aż tak dużo kobiet karmiących piersią, jeśli już to częściej w przychodniach czy parkach. Uwierzcie, że nie robi się tego aby pokazać cokolwiek komukolwiek, tylko dla dziecka. Mleko matki jest najbardziej wartościowym pokarmem jaki można zapewnić, a poza tym karmienie piersią ma korzystny
  • Odpowiedz
@Surykot: Ale tak mozna powiedzieć o wszystkim przecież xD

Pójdę się ruchać do restauracji i powiem, jak Ci przeszkadza to odwróć wzrok,
albo zdejmę gacie i zesram się do reklamówki na rynku xD JAK CI NIE PASUJE TO ODWRÓĆ WZORK
albo jak już jesteśmy przy cyckach, to w zasadzie czemu nie miałbym się bawić pindolem pod stołem w restauracji, JAK CI NIE PASUJE TO NIE PACZ!
  • Odpowiedz
@Surykot: hurr durr na kobiety karmiące piersią w miejscach publicznych to kolejna paranoja purystów obyczajowych, dla których sztucznie wykreowane walory estetyczne są ważniejsze od zdrowia i dobra dziecka.
  • Odpowiedz
@bambonierka: Bardzo dobry wniosek! To nie jest to samo, tak samo jak karmienie i handel ludźmi to nie jest to samo. A obrazek porównuje karmienie do handlu ludźmi. Użyłem identycznej logiki starając się wykazać jej idiotyzm (doprowadzając właśnie to takiego "paradoksu").

Mówiąc dosłownie dla tych, którzy nie załapali: podałem przykłady zachować nieakceptowanych przez społeczeństwo i porównałem je do karmienia podobnie jak autor obrazka zestawił karmienie z innymi zachowaniami. Zrobiłem to,
  • Odpowiedz