Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki ci ludzie sa jebnieci. dorwalem se gownorobote w markiecie na nocki przy wykladaniu towarow. niby fajnie ale to z zym przyszlo mi pracowac to #!$%@? przechodzi ludzkie pojecie.

Pierwszy dzien. Mielismy przyjsc godzine wczesniej zeby wysluchac co tam szef ma do powiedzenia, o 9:40 przychodzi on. Patol jakiego nigdy w zyciu na oczy nie widzialem. Ryj taki patologiczny ze sie zesralem xD

Tatuaze #!$%@? wszedzie, na szyi i czole tez. #!$%@? by mnie jeszcze ten wyglad interesowal gdyby nie to ze nic nie mowil, przy pierwszym ukladaniu towaru juz #!$%@? ocet przez co strasznie #!$%@? i kleila sie podloga, ale tez lazil ze sluchawkami na uszach i jedna reka w kieszeniu jakby #!$%@? w klubie byl. Ja caly spocony, rozlozylem 7 kartonow a ten lazil #!$%@? z opakowaniem kremu do rak i szukal go na polce no #!$%@?. Dzis juz go nie bylo. Albo go #!$%@? albo sam z siebie nie przyszedl bo sie zacpal albo ki #!$%@?.

Jeszcze jest gruba locha, ktora spala dzis na mące i sie #!$%@? caly czas i wysoki przymul z taka broda jak zapalki powtykane w gowno co nic nie mowi. chyba sie #!$%@?

#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RocketQueen: tiaaa, ale jest trojka/ czworka do rozkladania danej palety i jak ja #!$%@? to ci sie opierniczaja, kierowzcznika podchodzi i #!$%@? zbieram tez ja.

Jak dzis ta gruba #!$%@? palete i potlukla polowe to w czworke poszlismy na przerwe i gruba z przymulem tam siedzieli i #!$%@? kanapeczki przez pol godziny, a ja i ogarnieta laska 10 minutek i spowrotem na sklep ustawiac bo do tylu bylismy przez nich.
  • Odpowiedz
  • 23
@8Dawid88 może wychodzą z założenia "jaka płaca, taka praca" i ci "patusy i karyny" tak naprawdę się szanują nie #!$%@?ąc jakby mieli silniczek w dupie na nocce za 8zł/h?
  • Odpowiedz
@8Dawid88 ja w tamtym roku jak pracowalem w tesco to pracowalem z typem ktory spoewal caly czas jedna piosenke. Ale to #!$%@? tylko jedna "badz duzym chlopcem" do dzis mam wstert do tej piosenki.
  • Odpowiedz