Wpis z mikrobloga

@Mortal84: Podobno zużyłem napęd. Coś się wysoko wycenili za wymianę na dodatek więc najpierw muszę sprawdzić ceny w internetach. Swoją drogą, łańcuch kmc x9 i kaseta alivio mogłyby się zużyć po prawie 6kkm?
@Mortal84: @trace_error: Ogólnie to poszedłem do serwisu, bo coś mi brzęczy przy jeździe, a sam nie potrafię zdiagnozować co. A, że akurat w wakacje jestem w okolicy miejsca, gdzie kupowałem rower, to uznałem, że warto zrobić w końcu serwis, który już i tak powinienem ze 2 miesiące wcześniej wykonać. Poszedłem, powiedziałem, co mi w rowerze przeszkadza, na co warto zwrócić uwagę, kobieta w serwisie na chwilę zaniemówiła, jak usłyszała dystans,
@Hardporecorn: A poza tym, ma to wpływ na precyzję zmiany przełożeń oraz zużycie tarcz na korbie. Mówią, że korba powinna przeżyć dwie kasety (z podobnej półki/grupy). Jeżeli nie jesteś freakiem myjącym łańcuch i zębatki co 300km w benzynie, to odpuść sobie lepszy sprzęt. O takie rzeczy trzeba dbać. Mój kuzyn co sporo śmigał na mtb mówił, że kupuje co roku najtańszą kasetę i łańcuch, i to tyle z jego dbania o