Wpis z mikrobloga

Jestem trochę wku*wiony... Jestem u kuzynostwa i kupili sobie małego pieska... Okay, jest milusi i wgl, ale jest strasznie wkur*iające jak cały czas się nim przechwalają i myślą że są najlepsi bo mają psa ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozumiem że są szczęśliwi że poszerzyli "grono rodziny" , ale bez przesady... Nie wiem... Może to objaw zazdrości... Chociaż po chwili zastanowienia stwierdzam, że nie, ponieważ nawet nie chciałoby mi się z takowym psem wychodzić na spacery ( ͡° ͜ʖ ͡°) ##!$%@?
  • 11
@robertx tak naprawdę, jest taka możliwość, aczkolwiek w tej chwili siedzą na "fejsie" i mają #!$%@? w tego pieska :/ generalnie tak często się zdarza, że dzieci chcą psa, mówią że się nim będą zajmować i wgl, a koniec końców to rodzic musi się owym psem zajmować... Mam rację or not?
@robertx: Ja tam myślę, że to nie do końca tak. Pewnie piesek jest teraz w centrum wydarzeń, w sumie nic dziwnego ale jak się ma gościa to trzeba umieć to kontrolować i poświęcić też trochę uwagi jemu. A przynajmniej takie jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
/ generalnie tak często się zdarza, że dzieci chcą psa, mówią że się nim będą zajmować i wgl, a koniec końców to rodzic musi się owym psem zajmować... Mam rację or not?


@pavelowsky: Z tym tak. Ale to chyba nie w tym jest problem...

ale jest strasznie wkuriające jak cały czas się nim przechwalają i myślą że są najlepsi bo mają psa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pavelowsky: też go polubisz, jak tylko przyniosą go do twojego domu i zje twojego schabowego, stojąc na środku stołu. Może twoim pierwszym impulsem będzie krzyknąć na niego, ale i tak go pokochasz jak zleje się ze strachu, tam gdzie stoi.
@pavelowsky: Ciężko się bawić w psychologa przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spróbuj zwrócić uwagę na to, jak postrzegasz innych:

cały czas się nim przechwalają i myślą że są najlepsi bo mają psa


Lepsi? Lepsi w czym? Dzięki temu, że mają psa stali się nagle lepszymi ludźmi, pomagają ubogim, chorym? Wątpię. Okazują w jakiś sposób innym, że oni są od nich gorsi, bo psów nie mają? Chciałbym