Wpis z mikrobloga

Heheh ale jak o takich cebulakach pisala mlynarska to w jej strone poszedl hejt ze ja cie #!$%@?. Jak ona smiala skrytykowac Polakow, pojechala nad nasze Polskie morze, rozumiecie nie NASZE POLSKIE MORZE i jeszcze jej sie nie podoba.
Jak darze ja antypatia (w sensie ze nie trawie po prostu), tak z jej wypowiedzia w sporej czesci sie zgadzam.

Pewnie to ze zdjecia, to taki sam przypadek jak ja bylem 2 lata
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: ja #!$%@? te parawany sa po to, zeby chronily od wiatru, a nie zeby sobie rezewowac miejsce na plazy na wylacznosc, rozstawiajac tak szeroko nie spelniają swojego zadania, ale tak jest jak zamiast mózgu ma sie #!$%@? styropian.
  • Odpowiedz
Popatrzcie na to z jaśniejszej strony - jak przyjdzie mocniejsza fala to janusze nie mają gdzie #!$%@?ć bo se zagrodzili na własne życzenie.

W sumie mozna to porównać do budowania domu na terenach zalewowych, a potem szczekania że hurr durr zalało

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZAGRODA DLA POLKÓW V2.0


@R_O_T_T_E_N: sam czasami korzystam z parawanu, tylko że w celu do tego przeznaczonym. Owszem, daje to też trochę prywatności - ale ogradzanie czegoś więcej niż miejsca na koc plażowy i torbę z bambetlami to jakaś porażka. Osobiście cenię spokój i albo idę na plażę gdzie jest pusto, albo idę na tyle daleko od wejścia że nie muszę oglądać takich widoczków - osoby o takiej mentalności nie
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: Na mirko wszyscy prawilnie cisną Januszy parawaniarzy, zajmujących sobie teren jak swoje, a ostatnio na głównej w komentarzach sporo osób mówiło, że ich rozumieją i że sami tak robią. Po raz kolejny jak na dłoni widać że mirko > główna
  • Odpowiedz