Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że głośna stała się sprawa domu ze śmiesznymi kolumnami. Część słusznie je skrytykowała bo są tragiczne ale zawsze przy takiej okazji pojawiają się komentarze typu:

Dzien dobry. Jestem ciekaw do czego dzis sie #!$%@?ą wykopki. Czy będą to kolumny przy wejsciu do czyjegos domu? A może nieprawidłowe ułożenie butelek na taśmie w Lidlu? Ciekaw jestem niezmiernie co dzis zostanie uznane za cool a co wyśmiane.

Najśmieszniejsze jest to, że kolumny w czyimś domu wyśmiewają Mateusze i Damiany, którzy mają od 16 do 20 lat i mieszkają w pokoju w domu lub mieszkaniu u mame i tate, nie płacąc nawet za najmniejszy rachunek w domu, ale komentują czyjeś kolumny w czyimś własnym domu xd

Jeszcze mają >100+

Jaki z tego wniosek - zamiast dyskutować o architekturze, jednej z najważniejszych dziedzin życia i sztuki, wspaniałej sztuce użytkowej doskonalonej od tysięcy lat, będącej świadkiem i odzwierciedleniem przemian społecznych i zaawansowania technologicznego wszystkich epok zamknij się i oglądaj potulnie śmieszne obrazki. Bo jak dyskutujesz o architekturze to jesteś 16-letni Mateusz/Damian czy pewnie sebek mieszkający ze starymi i zwykły polaczek co się #!$%@? bo zazdrości.

Koniec dyskusji na jakikolwiek temat. Koniec krytyki, bo się #!$%@?. #!$%@? kolumny? A co tam, zazdrościsz na pewno 16-letni sebixie. Choćbyś skończył architekturę i był specjalistą od klasycznej architektury NIE KOMENTUJ KOLUMN BO JESTEŚ SEBIX! #!$%@? plusować śmieszne obrazki.

Macie kolumny JPG i jarać się, że ktoś sobie radzi i wygrywa życie. NIE ŚMIAĆ SIĘ BO BĘDZIECIE SEBIXAMI.

#przemyslenia #architektura #kolumny
fredperry - Zauważyłem, że głośna stała się sprawa domu ze śmiesznymi kolumnami. Częś...

źródło: comment_7Gms0ukmvqcviblBSQHVY0BH1Rfwq44t.jpg

Pobierz
  • 9
@Ardeal: Nie są. I twoj przykład nie ma sensu, to XXI wiek a nie XVI. Mógłbyś podać milion pięknych budynków z kolumnami, ale żaden z nich ma sie nijak do współczesnego budownictwa jednorodzinnego. Jesli juz ktoś się upiera przy kolumnach, to powinien dopasować resztę domu do tego stylu, co i tak będzie kiczowate i wyjęte z kontekstu. A większość osób stosuje tandetne i pozbawione smaku kolumny w januszowych rezydencjach na obrzeżach