Wpis z mikrobloga

Nieoficjalne info z oficjalnego źródła
Finex:
63% straty w btc. Taka strata dotyczy posiadaczy btc. Niewiem co z lendigiem i fiatami
Nie będzie strat dla posiadaczy eth etc czy ltc. Żadnych.
Będzie specjalny coin który będzie wyplacał dywidendy z zysków finexa - przez następne lata. Będzie handlowany na polo między innymi.
Będziesz mógł wybrać opcje: wybieram opcje z coinem i próba oddania tego przez dywidendy przez lata.
albo nie zgodzić się i podejmować próby prawne odzyskania tego czy coś w tym stylu.

Informacje jak widzicie nie końca konkretne ale w ogólnym rozrachunku tak to będzie wyglądało. Jak coś więcej będzie to dopisze.
#bitcoin #kryptowaluty #bitfinex
  • 51
  • Odpowiedz
@SharpNieSharp: Przynajmniej mają jakiś plan... Ale odrobienie takich strat wydaje się niemożliwe. Mnie osobiście cieszy taki obrót sprawy, bo miałem tam trochę ETH przeznaczonych do zabawy w trading - niewielka kwota (nie trzymam istotnych środków na giełdach), ale fajnie że uda się ją odzyskać
  • Odpowiedz
@McGravier: w porownaniu do jakiekolwiek innego hacku giełdy od goxa poprzez mintpale czy inne badziewia, mamy tutaj faktyczną próbe naprawienia szkody.

Żeby nie było że nie wyraźnie napisałem. Posiadacze altów będą mogli to wypłacić bez żadnej straty
  • Odpowiedz
@SharpNieSharp: Biorąc pod uwagę, że mieli ok. 50mln USD obrotu dziennie i zbierali 0,2% opłat na każdej transakcji, to w tym tempie odrobienie tych 90mln strat zajmie conajmniej 3 lata. A nie ma żadnej gwarancji, że utrzymają taki poziom obrotów - po tym hacku pewnie jakieś 75% użytkowników przeniesie się do konkurencji.
  • Odpowiedz
@SharpNieSharp: Update od Zane:

We are still working out the details so nothing is set in stone, however we are leaning towards a socialized loss scenario among bitcoin balances and active loans to BTCUSD positions. The numbers being quoted are erroneous as nothing has been decided as of yet and we are still in the process of settling positions and balances. More details are to follow tomorrow. Furthermore, tomorrow
  • Odpowiedz