Wpis z mikrobloga

@brodzi multimedia. Przelec po tagu olsztyn, zobacz, że na multimedia nikt nie "psioczy", a z vectra co jakiś czas są zapytania czy innym działa. Ja am vectra juz tyle lat (7) i tylko raz awaria mnie dotyczyła (mieszkam w okolicach centrum).
Vectra czy multimedia?


@brodzi: z multimedii jeśli przypadkiem dasz się wrobić w przetwarzanie danych to będą ci #!$%@?ć reklamy o prądzie/gazie/telewizji/ubezpieczeniach/telefonie bedą pocztą i telefonicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bzdura. Ja nie mam żadnych reklam, ani w skrzynce pocztowej, ani nigdzie indziej.
@brodzi: mam multimedie kilka lat, cena wyższa niż vectra, ale awarii jak na lekarstwo i zazwyczaj rozwiązywane od ręki. Do tego raz mi padła instalacja w mieszkaniu to monter był w niedziele o 9 i naprawiał
@brodzi: W Vectrze częściej zmieniają regulamin, co jest okazją do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do jakości nie mam uwag do żadnego z operatorów.
Mam 100Mbps od Vectra, daje radę :-) Miałem wcześniej w MM, mieli skonfigurowane serwery DNS w taki sposób, że jak pomyliłem adres strony www, to wyświetlali reklamy, zmiana na Googlowe rozwiązała problem ;]