Wpis z mikrobloga

#banggood kupiłem dla różowego ulefone Paris kiedy był za 85$ z EU, ostatnio zauważyłem takie jaśniejsze plamy na wyświetlaczu, przy białym tle widać dosyć duże jasne przebarwienie, napisałem do supportu mejla opisując problem. W odpowiedzi dostałem zapytanie czy mam jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem. Odpisałem jescze raz opisując o co chodzi i zapytałem czy mają jakieś wyjście z tej sytuacji. Dostałem takiego maila teraz

Maybe repair is a good choice for you.
Do you want to repair or repair in local?
Could you accpet it?
Waiting for you.

Chodzi im o to żebym na własny koszt zreperował telefon czy co?
Pobierz maciektms - #banggood kupiłem dla różowego ulefone Paris kiedy był za 85$ z EU, ostat...
źródło: comment_7PK3eGMp5kLM7tudiK7Ini3fjsHHvxnM.jpg
  • 18
@czerwonyziemniak naprawiać nie ma sensu bo pewnie by to przerosło koszt telefonu, wysyłka do nich nie wchodzi w grę bo to jest miesiąc bez telefonu, ale jakby dali jakiś kupon to pewnie bym go wykorzystał tylko nie wiem jak im to zasugerować :)
@maciektms: Trzeci miał przebarwienie w tym samym miejscu na ekranie, radzę ci pisać do nich o zwrot telefonu i refund. Jeśli płaciłeś przez Paypal, to raczej dostaniesz zwrot za wysyłkę do Chin.
@maciektms: Przebarwienie dokładnie w tym samym miejscu, ten telefon to mega gówno, lepiej to zwróć jeśli nie chcesz mieć potem problemów z nim. Dawaj na PW powiem ci jak działać
@maciektms: O, widzę, że plamy na ekranach do częsta sprawa w tych szajsowatych chińskich telefonach. Sam kupiłem telefon Mlais M7 od 1949deal. Na ekranie pojawiły się po miesiącu plamy - na środku punkt, maźnięcia w innych miejscach... Pisałem do sklepu, kazali wysłać, a gdy otrzymali to ponoć oddali do fabryki. Odpisali, że nie obejmuje to gwarancji i mogę zapłacić za wymianę ekranu, która wyniosłaby ponad połowę ceny telefonu. Śmiechłem i zakończyłem
@maciektms: Nieźle, zobaczymy jak rozpatrzą moją reklamację, ma dokładnie taki sam sunspot, do tego bateria nie wytrzymuje już całego dnia mimo że moja mało gada. Dostałeś zwrot na konto, czy na ich portfel?
@MarKow jescze nie wiem odpisałem że akceptuje itd. Pewnie oddadzą mi na PayPal, ale jak na ich portfel to bez różnicy bo i tak mam zamiar sprzedać xiaoyi i kupić gitupa