Wpis z mikrobloga

@wujeklistonosza: ja nie jestem antyfanem, znam twórczość. Od czasu do czasu słucham. Jak leci w radiu czy autoodtwarzanie na youtubie mnie zaprowadzi, to nie przełączam. Po prostu nie rozumiem aż takiego zachwytu :D Wiadomo, każdy lubi co innego, ale nie jestem w stanie tego pojąć :D No ale na pewno nie jestem antyfanem ;) nie zniżę się do poziomu antyfanów Comy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arveit: dużo ludzi tak ma, że jeśli ktoś tam z jakimś autorytetem powie: to x to jest na prawdę majstersztyk, reszta podłapuje i taki efekt śnieżnej kuli, a w radiach dalej grają hity sprzed 30-40 bo jak wiadomo jak muzyka to tylko jakiś rock itp, a poza tym w dzisiejszych czasach nie robi się już prawdziwej muzyki xd
  • Odpowiedz
@freekid: no właśnie, autorytety wszystko psują, bo jest wiele naprawdę dobrych zespołów, które są marginalizowane, bo jakiś dziadek ma dobre wspomnienia z Wembley '74 i nic innego nie będzie puszczał ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale nie od dziś wiadomo, że radio to dno, a autorytety można wyrzucić do śmietnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz