Wpis z mikrobloga

Ostatni pojedynek rundy drugiej. Wyniki przepisuję do drabinki jutro koło godziny 12. Jeśli nie będzie remisów od razu zacznę rundę trzecią.

Tag zabawy: #mistermirko Runda 2, pojedynek numer 32: Jason Statham vs Robert Downey Jr.
2. Jeśli uważasz, że masz lepsze zdjęcie dla danego kandydata, podeślij mi je na PW.
3. Po pierwszej rundzie czterech przegranych kandydatów otrzyma dzikie karty.
4. Można oddawać głosy na pojedynki w rundzie 2 przez cały okres trwania rundy 2.
Pobierz
źródło: comment_Fof9W6im1dy6BmF3dOZ5s3QMVpCBddqq.jpg

Kto ci się bardziej podoba?

  • Jason Statham 43.4% (79)
  • Robert Downey Jr. 56.6% (103)

Oddanych głosów: 182

  • 17
@zupa_z_kasztana: tak swoja droga, bo nie sledze od poczatku, a nie moge sie doszukac.. byl jakis system laczenia w pary na samym poczatku?
czy calkiem losowe?

a co do wyboru - jesli juz ktorys z nich, to pierwszy @irecky: no jam kobita i dla mnie latwy ;> nie lubie pana po prawej i mi sie bardzo nie podoba, wiec werdykt prosty :)
@CzaryMarek: @CzaryMarek: no wygrał niestety downey..
Mnie się on w ogóle nie podoba. A dlaczego? Ciężko to wyjaśnić:p
Ogólnie to jak dla mnie na taki dość głupi wyraz twarzy i średnio przytomne spojrzenie. I ogólnie mi się nie podoba. O panu z lewej tez nie mogę powiedziec, że mi się podoba specjalnie, bardziej obojętny.
@CzaryMarek: moj maz :P

a z ankiety moimi faworytami sa przede wszystkim Hugh JAckman (numero uno!) i David Beckham - obaj przystojni i jakos tak im tez po prostu dobrze z oczy patrzy. Poza tym Clooney, Colin Firth, Idris Elba, Mat,thew Lewis, Gerard Pique,Matthew Goode, Nathan Filion, Macht, Bruce Willis, moze byc tez Holloway, Coster-Waldau,

Poza tym Marcin Dorocinski, Gregory Peck, Marlon Brando, Frank Azara, Kevin Costner, Richard Gere, Pierce Brosnsan,
@CzaryMarek: no ja tez wiekszosci z ankiety nie znalam :D teraz sobie na szybko przelecialam :P
o, ale jeszcze mi si Domogarov jako Bohun podobal w dziecinstwie :D
i Pierce Brice jako Winnetou.
@CzaryMarek: z twarzy glownie, tez ogolnie sylwetki :) poza tym, co dla mnie jest wazne - tak na oko wiekszosc znich wydaje sie byc milym, dobrze wychowanymi facetami (przynajmniej ci z drugiej grupy, bo nie wszyscy z ankiety zostaliby wymienieni przeze mnie tak z glowy), takimi porzadnymi po prosu - a to mnie zawsze w mezczyznach pociagalo najbardziej.
aczkolwiek fakt, ze podobaja mi sie glownie wysocy mezczyzni, maz ma 189 (ja