Wpis z mikrobloga

Od 4 miesiecy nie pilem Coca Coli... dzis, z racji tego, ze czeka mnie dluga zmiana, postanowilem zaopatrzyc sie w troche cukrowego paliwa.

I wiecie co... jakie to jest dobre. Juz zapomnialem jak smaczna i pyszna jest zimna Coca Cola.

Mam nadzieje, ze ta jedna butelka nie bedzie moim powrotem do tego strasznego uzaleznienia, a uwierzcie mi, ze takim moze byc. Nie mowie tu o puszce dziennie. Ja przez kilka miesiecy wypijalem minimum 1.5 litra dziennie, rujnujac swoje zdrowie i sylwetke.

Nie badzcie jak Old_Postman, badzcie madrzejsi, nie naduzywajcie Coca Coli i energetykow.

#oswiadczenie
  • 57
@Old_Postman ja nie piję energoli już z dwa miechy, ale coli nie mogę przestać. Ja potrafię jebnac z 3 litry dziennie. Ograniczam teraz, kupuję jakieś inne - soki np itp ale cola gorsza niż narkotyk
  • 0
@oran da rade... ja sie na poczatku przezucilem na herbaty i soki. Slodzilem sporo a jak odzwyczailem sie od tego, ze Coca Cola to moj pierwszy wybor w sklepie, zaczalem zmniekszac ilosc cukru w herbatach. Teraz prawie wogole nie slodze, albo uzywam stevii.
@Old_Postman: Ja mam odwrotnie: gdy nie piję przez dłuższy czas, a potem spróbuję - to krzywię się, że taka słodka i paskudna. Dopiero później przyzwyczajam się do smaku, ale i tak nie jestem w stanie wypić więcej, niż pół litra na raz.

Ironicznie - chwilowo pracuję w miejscu, gdzie za darmo mamy jedynie napoje gazowane... Więc z konieczności przez całą zmianę piję tylko colę, a potem mnie mdli i boli brzuszek.
@Old_Postman: dla mnie po dłuższej przerwie jest strasznie słodka, ale fakt. Dobre to. Ale osobiście chyba wolę w stronę coli zero pójść, tylko ten aspartam pewnie mi mózg zryje :<
@Old_Postman: akurat ja bardzo rzadkie takie napoje pije, wiec nie czuje roznicy - dopiero po kilku szklankach czuje jaka zwykla jest slodka :< wiec opcja '0 kcal' kusząca, no ale, cholera wie jakke to zdrowe
@Old_Postman: Bardzo rzadko piję tego typu napoje, a jeżeli już, to albo z szklanej butelki albo z puszki. Jak zostaje mi z 1/3 zawartości, to już piję na siłę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co do soków, to nawet one są dla mnie zdecydowanie za słodkie, herbaty pijam jedynie gorzkie, więc to chyba z tego powodu mój organizm tak protestuje na widok coli xD
@Old_Postman: Ja długo, długo piłem codziennie praktycznie tylko cole, ale ze 2 lata będzie jak przestałem i piję w sumie tylko wody smakowe lub zwykłą wodę, ale zawsze w niedziele jest dzień gdzie do obiadku sobie pije cole xD Polecam, szklaneczka czy dwie tygodniowo problemu nie robi, a przynajmniej smaku się nie zapomina ( ͡° ͜ʖ ͡°)