Wpis z mikrobloga

#bitcoin #etc #kryptowaluty #polska
Pozostało mi się z Wami pożegnać i z światem krypto.Zawiodłem się na kryptowalutach. Cieszyłem się że ETC rośnie, że udało mi się coś zarobić ale popełniłem błąd. Zaufałem BITFINEX, który został okradziony na kwotę 120000 BTC ( ponad 60 mln USD ). Jest to kwota której BITFINEX nie jest w stanie pokryć. Więc lada dzień ogłoszą moim zdaniem upadłość. Nie sądzę bym odzyskał moje ETC kiedykolwiek ;( Żegnajcie Panowie. Jestem #!$%@? koncertowo i koncertowo załamany bo miałem tam nie małe pieniądze :(.
  • 38
@BTCexpert: Nie martw się :), też straciłem ponad 1K USD w FIAT, raczej jestem w gorszej sytuacji, bo o ile krypto może uda się u nich wypłacić, ale konta FIAT na pewno będą mieli poblokowane i raczej na 90% nie odzyskam całej kwoty. Wstałem z niezłym kacem ;/
@adrix wiesz nie wiadomo napewno czy odzyskam bo slyszalem juz,wersje ze beda pokrywali straty z kont innych uzytkownikow. Kwestia taka jakie maja zamiary. Czy w planie ogloszenie upadlosci czy proba odzyskania zaufania inwestorow. Ja bym proponowal np ugode z uzytkownikami okradzionymi np na zwrot w ratach i rozmowy z inwestorami ktorzy by mogli pokryc choc czesc strat. Bede na biezaco informowal jak sytuacja. Kazdy z tego watku otrzyma odemnie podziekowaniew formie upominku
@lolozo: Wołaj mnie jak uruchomią stronę do logowania i sprawdzenia salda. Z góry dzięki.Ja jak coś bym wiedział to też napiszę. Przepraszam Was ale muszę się położyć na godzinkę dwie spać bo przez to wszystko całą noc nie spałem :( Maksymalna załamka :(
@BTCexpert: relax odzyskasz swoje etc ;] Nic poza bitcoinem nie zginelo i wierzac w co mowia to nie zgonelo wiecej jak 30% zasobow na gieldzie. Wiec spokojnie w gorszym wypadku odzyskasz te 80% mysle ;)
@bomber89: @Reven16: Panowie - no zobaczymy jak będzie. Mi się wydaje że na pewno są już inwestorzy którzy zadeklarowali wsparcie giełdy w tej trudnej chwili np na zasadzie udziałów w firmie. Myślę że to było by dobre dla Bitcoin gdyby giełda się podniosła. Może dzisiaj lub jutro odpalą stronę gdzie będzie można się zalogować i zobaczyć moje ETC, ale to i tak długa droga do odzyskania tych ETC. No mam
@bomber89: Jeden z ostatnich wpisów na reddit: Trading will not be enabled upon bringing the site back up. We are getting the platform up and running on a secure instance so that users can log in and see if their accounts have been affected as well as the state of their positions and orders. -- może nie długo odpalą platormę ale jedynie to podglądu sald. Dobre i to jakiś dobry pronostyk
Jestem #!$%@? koncertowo i koncertowo załamany bo miałem tam nie małe pieniądze :(.


@BTCexpert: Jak można trzymać swoją kasę na portalach zamiast w własnym wallecie?

Tam się wgrywa trochę na czas wymiany walut. No chyba że grasz na kursie, ale wtedy też lepiej na kilku niezależnych giełdach a z połowę bogactwa mieć odłożone bezpiecznie.
@safehouse: Teraz to pozostało mi czekać. Jak na razie to moim zdaniem grają na zwłokę wydając komunikaty na reddit,a w praktyce nie wiadomo czy pracują nad podniesieniem strony. Powiem tak, nie uwierzę póki nie zobaczę. Z wpisów na reddit wynika że giełdę podniosą. Cóż przekonamy się w najbliższym miesiącu.
@Wymazywanie: podobno BTC nie z każdego konta zniknęły i nie którzy klienci są nie naruszone BTC. Akurat BTC miałem tylko 0,80 BTC. Jedynie ETC miałem dosyć sporo. Na dzisiaj to czekam chociaż na to odpalenie strony celem sprawdzenia salda. To mnie chociaż na chwilę uspokoii. Przygotowałem już sobie stacjonarny komputerowy portfel. Tak jestem wystraszony tą sytuacją że portfel założyłem OFFLINE przy odciętym internecie i przeniosłem pliki na nośniki zewnętrzne i na