Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki! Czy korzystał ktoś z Was z aparatów słuchowych marki Novasense oferowanych przez salony Geers? Moja babcia (86 lat, głęboki niedosłuch obuuszny) chce kupić aparat i Geers proponuje aparaty Novasense Lima SP, albo Novasense Geneve P. U innego protetyka proponują Phonak albo Bernafon za około 2000 zł za sztukę (dokładnych modeli niestety nie znam). Macie doświadczenia w tym temacie? Z tego co czytam to Novasense jest marką własną Geersa i w środku są bebechy od Otikona. Jakoś podświadomie, mając doświadczenia z innym sprzętem, mam pewne obawy co do marek własnych

#aparatysluchowe #nieslyszacy #sluch #laryngologia #protetyka #zapytanie #pytanie #medycyna

#szczecin - korzystał ktoś Was z salonów protetyki słuchu Sonido? Jakieś doświadczenia?
  • 1
@von_scheisse: Tez mam mozliwosc zakupu sprzetu od tej firmy (Geers) lecz innego modelu: selectic luna r5-312p za 3800 (24 raty w Santander) za sztuke (konieczne 2 szt) Osoba ktora dostala je na tygodniowe testy mowi ze slyszy lepiej, lecz kwota za calosc wydaje mi sie troche za duza.Na olx/allegro widze uzywane roczne (dokladnie takie) 2 szt w cenie 4-5tys. Opisywany sprzet na stronie geers jest traktowany jako "premium", a mam wrazenie