Wpis z mikrobloga

Szef Stowarzyszenia Kursk Jerzy Tyc, znany z odnawiania radzieckich grobów i pomników na łamach kaliningradzkiego portalu żali sie, że różnica poglądów doprowadziła do konfliktów jego rodzinie.

"W Rosji mam więcej przyjaciół niż w Polsce. Moja siostrzenica, która ma krewnych na Ukrainie nienawidzi mnie za to, że popieram Rosję. Ze starszym bratem, który sympatyzuje z USA już dawno straciłem wspólny język''.
całość (ros)
Tyc mówi, że jego matke uratowali czerwonoarmiści i stad jego działaność.

Jak widać na zdjeiciu nosi polski mundur a pod nim koszulka popularna także w Rosji.

#rosja #rosyjskiemediaopolsce
szurszur - Szef Stowarzyszenia Kursk Jerzy Tyc, znany z odnawiania radzieckich grobów...

źródło: comment_zUQOmiTX4thdlzriZtClcFrPr6TFxxNF.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@szurszur: ja pochodzę z okolic krakowa i jeżeli chodzi o czasy wojny to niemcy zamęczyli na śmierć ojca mojej prababci w wsi w której mieszkała później stacjonowały przez pewien okres oddziały radzieckie i nic złego ich tam nie spotkało z ich stroni byli grzeczni i spokojni za prababcią uganiał się kapitan lotnictwa sowieckiego
niestety prababcia nie żyję już od 15 lat i nie usłyszę tego z jej ust jednak opowiadała mi
  • Odpowiedz