Wpis z mikrobloga

Hej mirki ;) Znajomy zaproponował mi bym stworzyła #ama o magii oraz organizacji, do której należę - Zakonu Srebnej Gwiazdy. Możecie mi zadawać pytania o strukturze zakonu, moich specjalizacjach( rytułałach odpędzających, magii ochronnej, urokach miłosnych, nekromancji oraz tworzeniu magicznych kręgów ), o tym jak postrzegamy magię, kogo czczcimy, naszych patronach, recepturach zaklęć, czego szukamy, jaką drogą idziemy itp. Jeśli nikt nie będzie zainteresowany to wpis usunę
  • 73
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@galaxie500
@wuju84 magia jest niematerialna, ale ma wpływ na ten świat. Myślę, że źle to wszystko postrzegacie. Jako przykład mogę podać zaklęcie trumny śmierci mające zabić osobę, na którą zostanie rzucone, ale nie w taki sposób, że ją piorun strzeli... Jest to zaklęcie, które w pewien sposób zmienia los osoby obciążonej tym czarem i wszystkie drogi, które wybierze będą prowadzić do końca jej dni.
  • Odpowiedz
@Meeedea: ej, zrób znalezlisko, a nie wpis na mirko. Potencjał jest, może być i śmieszno i straszno.

Osoba obciążona tym czarem będzie także chorobliwie o ciebie zazdrosna i niszczyć twoje znajomości.


O, czy moja eks była zaczarowana :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@korkon korkon przeczytaj mój powyższy komentarz. Mogę rzucić urok miłosny na osobę, która kochasz, ale to nie będzie prawdziwa miłość. Osoba ta na siłę będzie się w tobie próbowała zakochać, a to w nagorszym wypadku prowadzi do samobójstwa, a w najlepszym może cię znienawidzić. Osoba obciążona tym czarem będzie także chorobliwie o ciebie zazdrosna i będzie niszczyć twoje znajomości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@korkon rzucanie takich zaklęć jest mocno kosztowne. Potrzebne mi będzie zdjęcie tej osoby, 3 laski wanilii, 6 czerwonch świec, rubin oraz magiczny krąg z świńskiej krwi.
  • Odpowiedz