Wpis z mikrobloga

Jak wygląda proces rejestracji karty sim? Mam parę pytań:

1. Jestem w virgin mobile, ale chcę przejść do plusha. Rozumiem, że w każdym salonie plusa będę mógł kupić starter plusha, tak?

2. Czy muszę mieć ważny dokument tożsamości, by zarejestrować numer? W moim wypadku i dowód tymczasowy i legitymację szkolną mam już nieważne (nie mam podsteplowanej legitymacji). Na słowo mi chyba nie uwierzą, bo myślę że jak dokument nie ma ważności, to tak, jakby nie istniał. Tu pytam #prawo

3. Jak wygląda proces rejestracji? Przychodzę, mówię, że chcę zarejestrować numer, i wpisuję po prostu imię, nazwisko, pesel na jakiś tam papierek i już? Będę musiał mieć kartę sim w telefonie (tą nową ze starteru)? Chodzi mi o to, że jak kupię starter to bym chciał od razu zarejestrować numer, i czy muszę wsadzać tę kartę, czy będę mógł to sobie zrobić w domu.

4. Ile trwa proces rejestracji?

Wołam tagi #plus i trochę taki #play no i #orange bo może ktoś ogarnia rejestrację. Nie wiem czy jest #tmobile i #sim
  • 3
@Hopeing: poczytaj na stronie virgin jak sie numer rejestruje, na pewno nie w salonie - czemu nie zadzwonisz jak mają darmową infolinie?. dajesz dowód aktualny. a jak chcesz przeniesc to idziesz potem do plusa z dowodem i podpisujesz papier, zadnych starterow nie kupujesz. dają ci simke i w nocy virgin traci zasieg, przekladasz karty i nad ranem plush juz dziala