Wpis z mikrobloga

Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, pojedynek 7
Obserwuj, jeśli chcesz być na bieżąco z głosowaniem na najlepszą grę wg wykopków > #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
Nie wiesz o co chodzi? http://www.wykop.pl/wpis/18315553/czesc-mirko-wraz-z-wilecsrylec-zainspirowani-wielk/
Drabinka dostępna pod tym linkiem: http://challonge.com/michalbialekkonczylnocnawarte
Pobierz kulaty - Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, pojedy...
źródło: comment_026Aoy2F7lS6feKIZ21VdargfZb3vN1V.jpg

Która gra jest wg Ciebie najlepsza?

  • Hitman: Codename 47 33.5% (507)
  • Worms 59.1% (896)
  • sprawdzam 7.4% (112)

Oddanych głosów: 1515

  • 14
@kulaty: Dzisiaj nie ma żadnych EKSCYTUJĄCYCH pojedynków(czyt. takich gdzie jest gra mulitplayer) i nie będzie prawdziwej gównoburzy więc napisałem jak wyglądałyby komentarze, gdyby ten konkurs dotyczył najlepszego sportu i doszłoby do pojedynku Bieganie vs Tenis Ziemny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałem robić osobnego wpisu bo spam i czarnolisto od razu.

co za idioci głosują na bieganie? założę się że 90% ludzi tutaj nie grało w tenisa
@Wiedmolol: Mnie to zastanawia gdzie była ta zielonka z bólem dupy kiedy WOW przegrał z symulatorem deskorolki. Zwykły fanboy który fanatycznie wspiera swoje ulubione tytuły i nic więcej. A porównanie ze sportami genialne. (ʘʘ)
@Wiedmolol:

bardziej jakbyś porónał granie w tenisa 1v1 i granie w tenisa ze ścianą xD

a argumentu za grami single z głosowań dalej ani widu, ani słychu. tylko takie nędzne podś#!$%@?, "ból dupy"/"gimbaza"/itd i krytyka gier multi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ stawianie nóg na przemian bo śmieszne to było xD
@KotletyMielone: Argument jest taki, że niektórzy grają dla funu, fabuły, ciekawych postaci i dla relaksu.

Ty grasz po to żeby się z kimś #!$%@?ć w klikaniu.

Tak samo jak widocznie nie załapałeś, że o bieganiu pisałem z perspektywy biegania dla przyjemności i dla zdrowia, a ty od razu uznałeś, że #!$%@?, RYWALIZACJA!
@Wiedmolol: potem zobaczyłem endomodo i wywaliłem komentarz o samozaoraniu.

chociaż mogłem zostawić bo gra wg słownika to:

«zabawa towarzyska prowadzona według pewnych zasad»
2. «przedmioty służące do grania»
3. «rozgrywka prowadzona między zawodnikami lub zespołami według zasad określonych regulaminem danej dyscypliny; też: sposób zagrania»
4. «odtwarzanie roli na scenie lub w filmie»
5. «wykonywanie melodii na instrumencie muzycznym»
6. «rywalizacja dwóch konkurujących ze sobą osób lub grup»
7. «postępowanie polegające na
@Wiedmolol: a i ty porównałeś "RTS vs RTS" do "Dyscyplina sportowa vs bieganie po parku" xD gratulacje

ja tam dalej czekam na jakiś argument czemu eu4 albo aoe2 było lepsze ale się nie doczekam bo wszystkie kultowe gierki multi odpadły, teraz czas jeszcze na diablo2. ale z wieśkiem to szansy nie ma żadnej tu
@KotletyMielone: Porównałem sport ze sportem. Tak jak brzmiało teoretyczne pytanie "Który sport jest najlepszy". Pytanie nie brzmi "Który sport jest najbardziej widowiskowy", "Którego uprawianie sprawia największą przyjemność" czy "Który się najlepiej ogląda" albo "Który daje największą dawkę adrenaliny".

I każdy kto udziela odpowiedzi ma w 100% prawo zinterpretować to oryginalne pytanie w jakikolwiek podany czy niepodany przeze mnie sposób. I tak samo jest z grami. Napisałem ci, że ludzie szukają różnych
@Wiedmolol: to trzeba było użyć komentarzy z EU4 vs CS a nie z RTS vs RTS. ewentualnie chociaż mogłeś zamienić tenis i bieganie na halówkę i piłkę nożną na otwartym powietrzu. już nie byłoby tak śmiesznie nie?

i w ogóle czytam to jeszcze raz to czuję zażenowanie, wszystko pięknie wyrwane z kontekstu.

Tak jak brzmiało teoretyczne pytanie "Który RTS jest lepszy"


FTFY