Wpis z mikrobloga

W weekend zorganizowaliśmy prawdziwe(żaden grill) ognisko dla dzieci (i dzieci sąsiadów) czyli
kiełbaski na patyku i ziemniaki z popiołu.

Był wśród nich sześciolatek. Jako, że mu się kiełbasa złamała na pół, połówkę upiekł sam, a drugą połówkę mu ja upiekłem.
No i dzieci jedzą, dziewczyny zjadły nawet po dwie kiełbasy no i żona się pyta sześciolatka, czy zjadł kiełbaski itd.

A on na to.
**Spokojnie, pan Andrzej* zadbał, abym nie dostał mniej niż mi przysługuje, a my mężczyźni nie bierzemy więcej niż nam się należy.**

#truestory #ognisko #dzieci #mezczyzni

*imię losowe ;)
  • 8
@LowcaG: Litera to pewnie "G" a pierwsze dwie cyfry to 1,9 czyli kolejna cyfra to 7, 8, lub 9 Pozostaje zgadnąć ostatnią cyfrę albo próbować w róznych kombinacjach :D
Litera to pewnie "G"


@i20918:


Co prawda już zmniejszę moje bezpieczeństwo o blisko 4% ;) ale podpowiem, że nie.
G jest integralną częścią połączenia z Lowca i nie ma nic wspólnego z nazwiskiem.

1,9 czyli kolejna cyfra to 7, 8, lub 9


@i20918: sprytne :D (no i nie wiesz czy mam 19 czy nie, no ale to tylko znów 2 możliwości)

Jak już idąc tym tropem (Wkręciłem się :P )
nie wiesz czy mam 19 czy nie

@LowcaG: W zasadzie to pierwsze przez ciebie napisane zdanie sugeruje że 19 :D

Pierwsze litery nazwiska czuję, że też nie mają równego rozkładu.

@LowcaG: Zgadza się. Pozostaje jeszcze kwestia połączenia wszystkiego w całość, ale większość ludzi mając tego typu kombinacje połączy ją: Imię + pierwsza litera nazwiska + liczba(bo nie musi być to akurat 19XX tylko np. samo XX)
Generalnie najprościej by było