Wpis z mikrobloga

#xiaomi #banggood #redminote3pro
Cześć zastanawiam się nad zakupem: http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-5_5-inch-3GB-RAM-32GB-MTK-X10-Octa-core-4G-Smartphone-p-1016742.html Proszę o opinie na temat sklepu, czy może polecacie inny sklep. Drugie pytanie: nie przeszkadzałaby mi angielska wersja oprogramowania chciałbym jedynie móc korzystać ze sklepu google play więc czy muszę zmieniać system, jak zgłosić chęć odblokowania telefonu? Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze zakupy za granica ;)
  • 18
@barwaz: Sklep legitny.
Z tym że kup wersję pro a nie zwykle note, w linku podałeś wersję na mediateku.
Rozważ jeszcze ibuygou - błyskawiczna dostawa oraz częściowa gwarancja na terenie Polski + dostajesz legitny soft więc nic nie musisz robić.

nie przeszkadzałaby mi angielska wersja oprogramowania chciałbym jedynie móc korzystać ze sklepu google play więc czy muszę zmieniać system, jak zgłosić chęć odblokowania telefonu? Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze zakupy
A możecie się jeszcze podzielić doświadczeniami na temat nawigacji działa sprawniej na wersji pro. Czyli przy zakupie na ibg wazie potrzeby telefon odsyłam do polski na gwarancje?
Jak długo trzeba czekać na przesyłkę? Jaka jest najlepsza dostępna metoda płatności na ibg bez zakładania jakiś kont bankowych które później trzeba by opłacać