Wpis z mikrobloga

#badoo mam konto od dwóch dni i jestem miło zaskoczony, żadnych matek z dziećmi itp, laski wcale nie szukają bolców na boku, chcą sie spotkać, miło i przyjemnie. Jedno spostrzeżenie mam tylko, trzeba z kobietami tam rozmawiać jak w prawdziwym życiu, a nie godzinami wypytywać, gadać o pracy, szkole, kinie i jedzeniu. Jak gadać? Znacie te filmy w których Turek podając loda robi sobie żarty z klienta? Tak trzeba rozmawiać, przy okazji zabawić, rozmawiać na poziomie abstrakcji, a nie być twardo przyklejonym do gruntu.

Najlepszy tekst jaki dostałem od dziewczyny po 5 minutach abstrakcyjnej rozmowy, kiedy zacząłem wchodzić na sprawy przyziemne zamieszczam.

Panowie, one tam są dla rozrywki, pokażcie im ze z wami rozrywka bedzie dużo ciekawsza.
Pobierz mirasek - #badoo mam konto od dwóch dni i jestem miło zaskoczony, żadnych matek z dzi...
źródło: comment_WdVAUnFQvzNsrBOnEWYECx4LmiUkxMr2.jpg
  • 9
@mirasek: i co, rozegrałeś?

no i ogólnie to racja, wystarczy rozmawiać jak z człowiekiem a nie lecieć z tanimi tekstami niczym janusze podrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirasek: masz rację, mirku. Najbardziej wkurzające typy z badoo to właśnie ci chłopcy, którzy potrafią porozmawiać tylko o pracy i o studiach. Albo o swoim samochodzie. Ogarnięta dziewczyna w życiu nie poleci na takie tanie bajerki. Jeśli ktoś napisze coś nieszablonowego i niewymuszonego, od razu chce się go poznać bliżej. Niestety wśród morza nudziarzy na portalach tacy faceci to prawdziwe perełki