Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra mirki, powiedzcie mi tak szczerze jak to jest z tym #fwb #friendswithbenefits
Serio, da się tak bez żadnego zaangażowania emocjonalnego po pewnym czasie? Bo ja w to ostatnio przestaję wierzyć, patrząc na moją sytuację.

Jakiś czas temu, kilka miesięcy może, kogoś poznałem, ładna, miła i mądra dziewczyna - na którymś tam spotkaniu (no dobra, drugim) trafiliśmy do łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°) - po wszystkim oczywiście powiedziała że żadne związki nie wchodzą w grę, ale chętnie będzie się ze mną spotykać w wiadomej sprawie - na co z oczywistych powodów przystałem, bo i dziewcze bardzo ładne, zadbane a i mimo młodego wieku bardzo otwarte w sprawach seksu. No i tak się spotykamy już jakiś czas, ale zauważyłem w jakim kierunku to wszystko zmierza.

Otóż, stwierdziliśmy oboje że od jakiegoś czasu jak się widzimy to zachowujemy się jak para. I doszliśmy do wniosku, że nie powinno to tak wyglądać - po czym znowu zachowujemy się tak samo. Bo raczej takie seks-spotkanie nie powinny wyglądać tak, że dziewcze zostaje u mnie na kilka dni, oglądamy filmy przytuleni, czy nawet zdarzyło nam się spontanicznie złapać za ręce idąc do parku łapać pokemony ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak się nie widzimy? Potrafimy spędzić nawet po kilka godzin rozmawiając przez telefon, i pisząc o pierdołach na FB. I nie powiem że mi to nie pasuje - jest bardzo fajnie. I mimo że jest odemnie o wiele, wiele młodsza - mamy masę wspólnych tematów do rozmowy.

A co najgorsze, zaczyna mi zależeć. I patrząc na poniższy obrazek stwierdzam, że trafiliśmy na przecięcie się tych kilku linii - fuck buddy, perfect match i it's complicated.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Dobra mirki, powiedzcie mi tak szcz...
źródło: comment_L5LWgRHbuGUtGxgUm80lpL6VbHjP6N7C.jpg
  • 18
OP: @Catmandoo: nie pękam z dumy, seks to seks, potrzeba jak każda inna - zwyczajnie się tylko pytam czy ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie. Tyle. Ze swojego konta pisał nie będę, bo za dużo osób mnie tu zna.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Jarzyna

SpoconyHultaj: Jeden się nie zaangażuje, a drugi tak. Nie wszystko musi mieć nazwę, jesteście sobie razem to sobie bądźcie, po co to nazywać. Jedyna różnica pomiędzy związkiem to taka, że jak rozumiem nie macie umowy na wyłączność, ale być może nawet ta wyłączność jest. Jak niektórzy nie chcą małżeństwa, tak inni mogą nie chcieć nawet takiego zobowiązania jak oficjalnie być w związku. Sprawia wam przyjemność chodzenie za ręke to sobie chodźcie.
@AnonimoweMirkoWyznania: to chyba naturalna kolej rzeczy w takich układach... Początkowo żadna ze stron może nie chcieć związku ale takie spotkania bardzo zbliżają i w końcu przychodzi zakochanie. Uważam, że to normalne wśród zdrowych emocjonalnie ludzi a nie zimnych drani i suk xd u mnie też tak było i jesteśmy razem już pół roku ( ͡ ͜ʖ ͡)