Wpis z mikrobloga

No i stało się. Pogba oficjalnie w #united. 110 milionów euro + prowizja dla Raioli opłacona ze strony United. O zarobkach jak na razie nie wiadomo. Il Polpo prawdopodobnie wróci w United do swojej szóstki.

Także ten, odszczekuję to że do końca trwałem i namawiałem że Pogba zostaje :|

Teraz tylko żeby te 110 milionów dobrze spożytkować (Verratti pls) i w sumie tyle. Nie ma się za specjalnie czym przemartwiać, bo na dealu ze sprzedażą Pogby i tak wyszliśmy na ogromny plus. Powodzenia w nowej lidze, i dzięki za wszystko Pogba!

potwierdzenie

#juventus #transfery
realbs - No i stało się. Pogba oficjalnie w #united. 110 milionów euro + prowizja dla...

źródło: comment_tHH9KvKHIcK8wK8YPCx8DgnRKYLP3Q0Y.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@SquashPL: Nie ma to jak ocenianie transferu zawodnika który nawet nie zagrał jeszcze ani jednego meczu xD Marotta jeszcze ani razu się nie zbłaźnił głupim transferem, w porównaniu do takiego United( Di Maria, Depay ) więc pogadamy po sezonie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@realbs: Prędzej czy później będzie oficjalne info. Na Verratiego bym nie liczył, PSG nie potrzebuje pieniędzy, a dobrego piłkarza jak najbardziej. Pieniądze, które dostaniecie za Pogbę prawdopodobnie już zainwestowane w Higuaina+ nowych pomocników.
  • Odpowiedz
@Saute: Moje przeczucie. Jak na razie trafiło trzy tansfery.

Obstawiałem trzy lata temu że Dybala będzie mega napodziorem z Palermo i ze przyjdzie do Juve - przyszedł
Czułem że Cuadrado prędzej czy później zagra w Juve - zagrał
Rok temu czułem transfer Higuaina i wyczułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sto procent skuteczności ziomeczku
  • Odpowiedz
@Saute: Nie mogę wykorzystywać swoich umiejętności do niecnych celów. Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PlayTheGame: Potwierdzam transfer. Nie widzę w tym żadnego spamu.

A tak już na poważnie, #!$%@? mnie ziomek. Może zakładzik? Jak w poniedziałek nie będzie potwierdzenia to robisz #usunkonto a jak będzie, to ja je robie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz