Wpis z mikrobloga

Mam dziwny problem, może ktoś z Was jest w temacie, siedzi w tym, pomoże mi to ogarnąć, bo przekopuję Internet i wraz nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi.
Jak tu to szkło jest przymocowane do drewna? Nie sądzę żeby było jakoś "klejone", bo chyba bym temu nie ufała.
Nie wiem czy to jest jakieś mocowanie punktowe? Np. tutaj widać z daleka, że jest jakaś niby delikatna listewka i jakieś łączenia, ale w Internetach znalazłam albo takie mocowanie punktowe wielgachne, albo w ogóle jakieś systemy dziwne niekoniecznie chyba do drewna.
#rozkminy #architektura #budownictwo
beatha - Mam dziwny problem, może ktoś z Was jest w temacie, siedzi w tym, pomoże mi ...

źródło: comment_SlShtMAl1uoNHTfVixfksGHO3jSbn9XP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@beatha: do drewna z klejeniem silikonem kiepsko, ale przy aluminium działa cuda. Widziałem próbkę z ITB, gdzie badano jak duże obciążenie wytrzyma szkło+silikon. I nie wytrzymało szkło.
  • Odpowiedz
@dasistfubar: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Właśnie jak robi się barierki to w zasadzie daje się takie mocowanie i nic więcej, a jak są te zadaszenia to też jeśli coś widać z daleka to jeszcze pojawia się coś na kształt jakiejś "listewki",która nie wiem może jeszcze jakoś zabezpiecza to przed wodą? W koncu jakby to tam popłynęło po tym mocowaniu to może źle działać na krokiew...
  • Odpowiedz