Wpis z mikrobloga

#csgo No i ruletki wyruchaly gabena w grube dupsko xD
Jak wiadomo, nie mozna uzywac kont do komercyjnego uzytku. Co wiec zrobili na csgostrong?
Zostala otwarta strona https://www.skntrades.com gdzie mozemy sobie trejdowac skinami. Czyli stronia nie wykorzystuje kont steam do uzytku komercyjnego, ot zwykla wymiana skin za skin. Gdzie jest kruczek? Ano wplacajac skiny na te strone dostajemy punkty, mozemy kupic sobie inne skiny, albo przelac punkty na csgostrong albo csgocosmo. Szach mat xD

Ciekawe co gruby na to xD Ale tak jak myslalem, bez walki sie nie poddaja xD Tak samo csgolounge chyba ma na grubasa #!$%@?, 10 dni minelo wczoraj, a oni dalej normalnie dzialaja z betowaniem.

Dzisiaj rozeslano kolejne maile, ale jak tak dalej pojdzie to niedlugo wszyscy sie usmiechna z politowaniem i wpierdziela to do spamu ;)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moted: bez roznicy mi ceny, wazne zeby ludzie trejdowac chcieli ;) kupie taniej to i sprzedam taniej ;)

ale fajnie ze obchodza system, uderzam do goscia od skintrades i ogarniam strone niedlugo w takim razie xD #!$%@? grubego
  • Odpowiedz
@Perlo: Fajnie jakby powstało coś jak double tzn. 0% za wpłate/wypłate. Tutaj jest chyba z 10/15% więc troche słabo no ale tak jak mówisz, dobrze że coś z tym robią.
  • Odpowiedz
No i ruletki wyruchaly gabena w grube dupsko xD


@Perlo: czy ja wiem czy jego, on ma to pewnie gdzieś, hajs się bedzie zgadzał a i dupe przestana mu zawracać że przez niego dzieci w hazard się bawia. Dla niego sytuacja najlepsza z możliwych
  • Odpowiedz
@diarrhoea: to juz kompletnie inna sprawa. Dla mnie wazne zeby ludzie kurde nie oszukiwali innych. Zarabiajmy hajsy, niech biznesy sie kreca itd, ale mozna to zrobic uczciwie, bez mamienia milionami wygranymi na 0.00001% itp sprawom.

A te richzone to jakies raki, opluc bym ich nie chcial nawet.
  • Odpowiedz
Dla mnie wazne zeby ludzie kurde nie oszukiwali innych.


@Perlo: Ale dobrze wiesz, że to niemożliwe - przecież jeden strimer z drugim nie zaczną nagle seryjnie wszystkiego przegrywać na ruletach bo co to za reklama? :p Wałki będą ciągle te same, zupełnie nic się nie zmieni. Dlatego szanuję WarOwla, że nie dał się w to gówno wciągnąć.
  • Odpowiedz
@Skibil: Szczerze? Dzieciaki nie stac zeby postawic 1000$ np. Dla nich ogladanie czegos takiego to i tak frajda, moga sie jak cos posmiac itd. Strimer w czasie gry nie raz i nie dwa pokaze jak ktos wygrywa na niskim procencie i oni to podlapia itd. Mozna to zrobic uczciwie.

#!$%@? tylko ja jestem taki glupi ze nawet jak sprzedaje coinsy ludziom to im pisze zeby grali ostroznie zeby nie musieli
  • Odpowiedz
@Perlo: Ja mam to w dupie w sumie - trochę tylko pograłem, nie wpadłem w nałóg, więc szybko się znudziło :d A co tam inni robią ze swoją (rodziców?) kasą to nie moja sparwa. Ale! Nie wierzę, że cokolwiek zmieni się w podejsciu streamerów i właścicieli takich stron do oszukiwania widzów.
  • Odpowiedz
@Perlo: O #!$%@?, ale urwali. Ciekawe co na to konkurencja. Pewnie zrobią to samo albo jakieś podobne kopiuj wklej, ale chłopom z Skntrades trzeba przyznać, że polecieli z wyższej mańki. Może w końcu high tier się odbije w cenie bo jest stypa jak #!$%@?. Wróżę tej stronie świetlaną przyszłość.
@CeZ_: Dokładnie. Gaben dał ownerom stron 10 dni na wymyślenie czegoś dzięki czemu wszystko będzie po staremu, a od
  • Odpowiedz