Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda: są tacy ciepli i przytulaśni, saga u punieczki, potem lista obecności stulejek, zdjęcia stópek jakiejś s------------e, k---a.. Żenada. To było kiedyś takie zajebiste miejsce.. Teraz pełne p------------f, przegrywów z nor, nieudaczników i innych chorych jednostek ludzkich. A najgorsze jest to ze jeden drugiego ciągnie w dół w tym swoim s----------u zamiast starać sie cos zrobić ze swoim życiem. "Nie mam pieniędzy, pracy, dziewczyny, chęci i chce umrzeć, dajcie plusa"
  • Odpowiedz
@armatoramator: jak na drodze dochodzenia od zera do milionera, po której pędzisz jak strzała, potrafi cię wybić z rytmu paru nastolatków mających wakacje, piszących anonimowo w internetach, to mam dla ciebie złą wiadomość.
  • Odpowiedz
Co tu mówić, że wypok jest rasistowski czy ksenofobiczny, skoro dla wielu ludzie z nocnej to już podludzie, tragedia i dramat.

Tak jakby na dziennej był sam super hiper wartościowy kontent.
Same głębokie treści, przemyślenia, fizjologiczne rozważania o sensie bytu, egzystencjalne rozprawki.
I tyle tolerancji, akceptacji dla innych.
Bez tych wszystkich bzdur o jedzeniu, piciu, sraniu, gotowaniu, dłubaniu w nosie, pseudo śmiesznych suchych historyjek z gimbazy, podbazy, studbazy, pracbazy, żyćbazy.
Bo ich
  • Odpowiedz
@armatoramator: jak na drodze dochodzenia od zera do milionera, po której pędzisz jak strzała, potrafi cię wybić z rytmu paru nastolatków mających wakacje, piszących anonimowo w internetach, to mam dla ciebie złą wiadomość.


@spere: rozumiem że masz na moj temat taką ilość informacji że możesz spokojnie ocenić moje szanse na odniesienie sukcesu finansowego? Zastanów sie i zacznij myślec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wchodzi człowiek rano w drodze do pracy, z--------a zeby do czegoś dojść od zera a tu przyjdzie taki niedojeb i p------i że "bezsęsu wszysko bo nic sie nie da i ogólnie" Idz ty w c--j. Wracaj do nory i nie psuj tego miejsca swoim s-----------m, albo weź sie do roboty albo zamknij morde. Sie w-------m


@armatoramator: lol, a to co jest? Mało tu informacji jak to na ciebie wpływa?
  • Odpowiedz
Po nocnej zawsze są jakieś śmieszne wpisy a po dziennej jakieś słabe powtarzane milion razy żarty, pasty, cenzodudy, problemy w związkach i historie o tym jaki ktoś jest fajny. Nie zapominajmy o zaginol tym s---------m no to ide haha wrzucę pana ze stocku albo jakiś memes z najngaga
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Ja uważam, że nocną zmianę tworzą jednostki, które w żaden sposób nie mogą się dostosować do społeczeństwa, do obowiązujących norm i praw i do postępującego s----------a otaczających nas ludzi. Każdy może mieć na ten temat swoje zdanie, ja akurat się z tymi ludźmi dogaduję bo uważam, że w dzisiejszych czasach tyl­ko szaleńcy są świadomi reszta po­wiela utar­te schematy. My lubimy smutną żabe i głupie heheszki a wy lubicie..co tam
  • Odpowiedz