Wpis z mikrobloga

Hej sporo jeżdżę autem po niemczech i czasami chciałbym skorzystać z internetu ale nasi operatorzy mają strasznie drogo. Z jakiej sieci najepiej kupic sterter prepaid ? t-mobile, vodafone. o2 itp ??
  • 29
  • Odpowiedz
Tak, oprócz google gdzie są stare tematyz 2007 roku to dałem temat na DW oraz pytałem na ipmarcie. Ale żadnych konkretnych/satysfakcjonujących odpowiedzi nie uzyskałem.

Jedyna możliwośc to pytać tutaj. Weź może Ty spróbuj. Ja zapytam jeszcze jutro wiczorkeim koło 19 jak będe.
  • Odpowiedz
@Rubens: Tak, oprócz google gdzie są stare tematyz 2007 roku to dałem temat na DW oraz pytałem na ipmarcie. Ale żadnych konkretnych/satysfakcjonujących odpowiedzi nie uzyskałem.

Jedyna możliwośc to pytać tutaj. Weź może Ty spróbuj. Ja zapytam jeszcze jutro wiczorkeim koło 19 jak będe
  • Odpowiedz
Co do T-mobile to jutro albo we wtorek ide do salonu sie spytac co i jak. Na DW koleś pisał o sieci Ortel ale tam jest tylko 7 dni na wykorzystanie pakietu to troche krótko.
  • Odpowiedz
@Rubens: Co do T-mobile to jutro albo we wtorek ide do salonu sie spytac co i jak. Na DW koleś pisał o sieci Ortel ale tam jest tylko 7 dni na wykorzystanie pakietu to troche krótko.
  • Odpowiedz
@Rubens: Dam Ci znać. Jak będzie odpowiednia pogoda to jutro pojade do miasta i sie popytam. Ostatnio byłem w Play sie pytać to mi powiedzieli ze na dzień dzisiaejszy nie mają NIC żeby można było od nich korzystać z neta za granica.
  • Odpowiedz
@Mohammed_Socjal: powiedz coś wiecej. Czyli kupije starter w Aldiku za 14.99 € i potem co miesiąc wbijam za 10 € i korzystam ile chce ? Jak z zasięgiem jaka szybkość ? Wydaje sie fajnie. Co to Polski to narazie mam w telefonie karte prepaid z play w taryfie all inclusive internet i jak doładuje za 50 zł to mam 500 MB na 3 miesiące za darmo a jak wykorzystam wcześniej
  • Odpowiedz
@Mohammed_Socjal: @Rubens: a w Polsce jak nie zalezy wam na szybkości to polecam za free Aero2, wolno działa ale moge potwierdzić ze działa bo mam. Modem za 110 zł i działa dobrze nawet w mniejszych miejscowościach.
  • Odpowiedz
@PLAN_B: kupujsz karte, aktywujesz, kupujesz Flatrate (10€ vodafone np.) i masz za darmo Sms i tak dalej oraz nieograniczony dostęp do internetu. Ja raz w Aldi kupiłem za 15 euro to mogłem dzwonić, smsowac do innych nr Aldi za darmo + dobra szybkość internetu bez limitów. Zapewne operatorzy mają jakieś flatrate, że jest tylko internet ( taniej wtedy ) ale nic o tym nie wiem :/
  • Odpowiedz
@Mohammed_Socjal: Hej kolego rano jade do niemiec to może uda mi sie gdzieś na pompie kupic taki starter. Napisz prosze jaka to dokładnie jest nazwa ? Ma to być starter z aldi czy vodafone ?
  • Odpowiedz