Wpis z mikrobloga

Mirki, myślicie, że za takie chamskie, beszczelne, obrażliwe odzywki ten allegrowicz nie powinien trafić na komisariat? Albo do jakiegoś rzecznika? Kilka przykładów:

KLIENT: Wyświetlacz do kitu ,
[Odpowiedź z : 08 mar 2016, 15:51 ] twoja stara mówi ze był fajny

Zakupiłem nową baterię - otrzymałem baterię używaną, na dodatek innego typu. Po zwróceniu otrzymałem ponownie używaną baterię, nie otrzymałem zwrotu kosztów odesłania.
[Odpowiedź z : 24 gru 2015, 13:23 ] UWAGA ! WESOŁYCH ŚWIĄT TYLE W TEMACIE A PĘDZLOM JUZ DZIĘKUJEMY! Pozdrawiam!

Etui przeznaczone na tel 4,8-5,2 model Zte Orange Reyo, gdzie Zte ma 5,0. Jakościowo dobry, ale rozmiarowo jest za duży na ten model tel, do którego rzekomo jest przeznaczony i po prostu wygląda to śmiesznie.
[Odpowiedź z : 25 wrz 2015, 20:24 ] Śmieszna to masz twarz - jak nie umiesz czytać i nie rozumiesz ze etui ma rozmiar OD DO co jest nawet w tytule aukcji to znaczy , ze jestes totalnym DE*ILEM ale dobrze tacy muszą żyć. Sprawę skieruje do sądu tam cie nauczą jak działa prawo w POLSCE

nieuprzejma to mało powiedziane powiedziałbym chamska myślałem że się porozumiemy ale to tylko złudzenia sprzedawcy zależy tylko na pieniądzach a jeśli ktoś się odważy zwrócić uwagę to jest traktowany jak śmieć omijać szerokim łukiem
[Odpowiedź z : 14 wrz 2015, 20:29 ] zgadzam sie w 100% jestes traktowany tak jak sam sie zachowujesz a w twoim przypadku śmieć to mało powiedziane....**

Szczucie policją to klasyk ale trochę #!$%@? przesadza... więcej:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=9561159&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg

#gruszkacontent #pytaniedoeksperta #prawo #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
@despiaciu: gadanie, gadanie :P poczytałem sobie te komentarze "za tego negatywa idę na policję i do sądu"... to jest takie gadanie. Taką osobę można zgłosić do allegro za obrażanie. Ale za obrażanie w ten sposób wydaje mi się, że nie ma paragrafów.
  • Odpowiedz