Wpis z mikrobloga

W ramach któregoś już starcia o to że jakby Żydzi chcą bezprawnie polskiego mienia bezspadkowego (tak jak Pan Braun powiedział) zrobiłem to co każdy rozsądny człowiek. Zapytałem o jakiekolwiek dowody/dokumenty że takie roszczenia są w ogóle zgłaszane.

No i dostałem odpowiedź:

dokumenty ? jakie dokumenty, ty chyba nie rozumiesz o co chodzi, swoją drogą, tak te roszczenia są bez żadnych dokumentów, na gębę ? widzę, że bronisz się wszystkimi sposobami, nie podoba się widzę, no trudno, takie fakty, mi nie zależy byś w to uwierzyl, no business,


( )

#zydzi #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 20
@bygsyti: największe wrażenie zrobił na mnie komentarz jednego z użytkowników pod wpisem lub znaleziskiem o Sorosie, że "stare żydzisko ma tyle kasy (...)" czuć było taką zazdrość jakby był chłopem w II RP zawistnym o dorobek Żyda w małym miasteczku. Uświadomiło mi to, że wraz ze śmiercią starszych antysemickich pokoleń młodzi przejmą ich rolę i trwać będzie opinia o Żydach pompujących kasę dla destabilizacji rządów demokratycznych jak to ujął dzisiaj koleszkaWWA.
@dertom: Wystarczy czytać te przedwojenne pamflety typu "Jak się odżydzać", oglądać coś poza Braunem czy Żebrowskim, a i czasami poczytać komentarze na wykopie żeby zrozumieć że antysemizm nie tylko był, ale i jest...

...i ma się dobrze.

Protip:
http://www.wykop.pl/wpis/17409857/zydokomuna-fakty-i-mity-kolejny-wpis-z-cyklu-docto/

Po raz setny dzięki dla @Doctor_Manhattan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Autoreklama dla chcących poczytac więcej o pożydowskim mieniu i reprywatyzacji w ogóle:
http://www.wykop.pl/wpis/18228929/piszac-ta-notke-natrafilem-na-kolejny-zalosny-arty/
@MrocznyBrokul: dla kogoś kto nie posiada dowodów a szuka kozła ofiarnego i prostego wytłumaczenia dla złożonych sytuacji zawsze będzie wymówka. Czy zdajesz sobie w ogóle sprawę z braku logiki w tym co piszesz? Chcesz kogoś przekonać że kraj który kilkakrotnie w XX wieku pokonał koalicję państw arabskich bez użycia broni atomowej i który doprowadził na przełomie wieków do ustabilizowania swojego bezpieczeństwa miałby rozbijać dyktatorskie rządy wiedząc że po nich może pojawić
@dertom: Przeczytaj źródła które podałem. Nie czytam zazwyczaj newsweeka, więc nie wiem czy to antysemicka gazeta, czy nie. Ale z tego co wyczytałem to cytują ministra obrony Izraela, który mówi że woli ISIS od Iranu na granicy. Ten minister to też jakiś antysemita?
który mówi że woli ISIS od Iranu na granicy


@MrocznyBrokul: ale co w tym dziwnego? Iran oficjalnie ostrzył zęby na Izrael. ISIS nie uderzy na Izrael skoro jest zaangażowany na wielu frontach, to mniejsze zagrożenie. Poza tym mowa była o rządach demokratycznych są takowe na Bliskim Wschodzie? Bo według mnie autor tych słów miał na myśli działania wywrotowe Izraela w krajach europejskich.
wiedząc że po nich może pojawić się coś zupelnie niestabilnego i prawdopodobnie podobnego do Hamasu i innych muzułmańskich organizacji antyizraelskich

@dertom: Z jednej strony piszesz to co powyżej, a z drugiej przyznajesz rację ministrowi obrony Izraela, twierdząc że ISIS jest dobre dla tego kraju. Nie uważasz że to antysemickie?
że ISIS jest dobre dla tego kraju.


@MrocznyBrokul: jest lepsze dla nich od Iranu. Przy czym nie widze związku ze stwierdzeniem że prowokowano destabilizację krajów demokratycznych. Arabska Wiosna to też pomysł Izraela? Mieli stabilne i oficjalne stosunki z Egiptem, z Tunezją i Algierią chyba żadnych zadrażnień. Libia chyba też. Tyle że się nie uznawali.
@MrocznyBrokul
Dzięki, każda odpowiedź inna niż "znajdź sobie w Google" jest dziś w cenie.

W pierwszym nie ma nic o wspieraniu ISIS, jedynie stwierdzenie, że gdyby rząd Syrii upadł, Izrael wolałby ISIS, bo jest słabsze od Iranu.

W drugim nie ma nic o ISIS, jest tylko o atakach na Hezbollah. Nic w nich zresztą dziwnego, bo Hezbollah jest jedną z najpotężniejszych organizacji antyizraelskich w regionie, wspieraną zresztą przez Iran.

W trzecim mamy
@Roxar123: Skoro linki które wrzuciłem Cie nie przekonują, przeczytaj maile Hilary Clinton z wycieku na wikileaks. Link jest w komentarzu powyżej. Lepszym źródłem, byłoby już tylko publiczne przyznanie się Baracka Obamy.
@MrocznyBrokul: widzę że cała grupa "państw demokratycznych". Proszę o podanie tych destabilizacji i kryzysów wywołanych przez Izrael w państwach demokratycznych, nie na zasadzie co się komu opłacało tylko realne dowody. Poza tym ten email Clinton to z którego roku? 2001 czy 2015? Bo albo dawno po wybuchu wojny albo okres rządów republikanów i pana Busha zdaje się. Z treści wynika że 2015. "The end of the Assad regime would end this