Wpis z mikrobloga

Skoczyła komuś z Was waga w górę po trazodonie, czy nie ma się czego bać i mogę zwiększyć dawkę (mam sobie dobrać 25-50-75mg w zależności od samopoczucia i chiałbym zwiększyć z 50 do 75 po tygodniu stosowania)? Oprócz tego biorę escitalopram 10mg.

Ktoś z Was z dystymią? :)

#depresja
  • 2
@Furbo: mam taki sam zestaw leków (escti 10mg rano + trazodon wieczorem, obecnie już 150mg) i też dystymia/depresja + fobia społeczna i nerwica natręctw. Brałem wcześniej paroksetynę 3mc i nic nie działała, dopiero taki miks mi pomaga.
Po tygodniu na trazodonie zauważyłem lekko zwiększone łaknienie, z tym że ja ogólnie miałem zawsze zaburzenia apetytu i anemię, więc mi to na dobre wyszło. Ale czy u Ciebie tak będzie, tego nie wiadomo,
@Dobry_Ziemniak: Zastanawiam się głównie nad tym, czy te przyrosty wynikają ze zwiększenia łaknienia, czy jakichś lekkich zmian metabolicznych. Ostatnio siłownia motzno i porządna redukcja, więc trzymam sztywną dietę z określoną ilością kcal. Jeśli mi się zwiększy trochę apetyt, to nie ma problemu. Zwiększam do tych 75 i zobaczymy co będzie. Dzięki i zdrowia życzę. :)