Wpis z mikrobloga

@zaorany_1: no właśnie tak jak najbardziej bo twórcy gry nie zrobili że z levelem leczysz się dużo więcej zwłaszcza knightem :_) Jedyne co masz to więcej życia i speeda co oczywiście pomaga przetrwać ale bez "healera" praktycznie żadnego silniejszego bossa nie dasz radę solo znaczy się część dasz ale annymi profesjami też i to na niższym poziomie
Tak podsumowując w dobrych rękach taki 500 knight może zdziałać tyle samo co taki
@zaorany_1: no nudno się robi zwłaszcza grając samemu
zwłaszcza na faccu
Trzeba dawkować po trochę co jakiś czas
Ja osobiście gram od 2003 ale z przerwami mało znam osób z tamtego okresu które dalej grają regularnie codziennie :D

Jakiś czasu pytałem pewną osobę skąd ma siłę grać codziennie po przynajmniej 2 godzinki i ma tyle postaci na wysokich levelach odpowiedział mi bardzo prosto a ty co teraz robisz "no oglądam se
@zaorany_1: Ogolnie tibia zrobiła się jakieś x3 bardziej dynamiczna niż kiedyś teraz jak masz np. taki 100 elder druida musisz ustawić sobie z 30 hotkeyów by dobrze ogarniać gierkę bo doszło dużo czarów, bardziej się używa różnych run i ogólnie rozgrywka jest bardziej dynamiczna przez nowy system shared exp w party. Przykładowo jak jesteś w party 4 różnych profesji to macie bonus do expa 100% i tzreba #!$%@?ć te potworki dużo