Wpis z mikrobloga

Czy takie coś #kastratcontent mówi w tym filmie?
Ja nie usłyszałem. Czyżby choroba psychiczna?

edit:
Odpowiedź tego Tubera

Eh... zareaguję na te żałosne zarzuty tylko tutaj, w prywatnym gronie :) 1. Jeżeli ktoś nie chce grać na modach, serdecznie proszę - nie wysyłajcie smsów. Nie chcę nikogo zmuszać. Nie namawiam. 2. Istnieją jeszcze dwa darmowe serwery - 1.8 i 1.9 3. Nie, nie odpowiem publicznie filmikiem na filmik, bo skoro koleś tworzy tylko taki kontent, to czeka na moją odpowiedź w celu zwiększenia zasięgów. Swoją drogą to niezła hipokryzja. Tworzyć filmik o tym, że ktoś zarabia, po to, żeby zarobić. 4. Każdemu komu się nie podoba, że zarabiam - oficjalnie zabraniam jeść, pić, podcierać się i kąpać! Bo to przecież niemoralne robić to za pieniądze rodziców! Aha... a rodziców spalić! Bo przecież zarabianie jest złe... 5. Znawcy! EULA (czyli umowa między użytkownikami a Mojang) wyraźnie podkreśla, że można bez problemu pobierać opłaty za dostęp do serwera, nie można tylko sprzedawać niczego co ewidentnie naruszy granicę pay to win. 6. Czy ten koleś ma rację? Gdyby miał rację, to nie bałby się pokazać twarzy i skontaktować najpierw prywatnie. Przeraża mnie, że bez hejtu i robienia gównoburzy nie da się dziś zaistnieć. Chociaż nie... bardziej mnie przeraża, że są ludzie, którzy tworzenie gównoburzy - przez kogoś ABSOLUTNIE wirtualnego bez imienia, nazwiska, twarzy, ANI NAWET głosu - popierają i są jak zombie podążające za głosem swojego pana... "ooon ma raaacje, zaaaabić purposaaaa" Dziękuję za uwagę.

#polskiyoutube #kiciochpyta
Pobierz xDawidMx - Czy takie coś #kastratcontent mówi w tym filmie?
Ja nie usłyszałem. Czyżb...
źródło: comment_8h3V1cnVneOrQr7w1ZLFzT4zgzwsL1ob.jpg
  • 11
@xDawidMx: Zbadaj sprawę nanami chan i fabiana.
Jego widzowie (ci z jego grupy na FB nad którą ma kontrole) podobno udostępnili jej dane osobe w tym adres zamieszkania na forum rzekomych pedofili i innych zboczeńców, a ten jak gdyby nigdy nic się nie stało.