Wpis z mikrobloga

pytanie do Was mirki spod tagu #naukaprogramowania i #programowanie zawsze potraficie pomóc, więc spytam dla pewności, pracuje ktoś na #xamarin na iOS? potrzebuje zrobić jedną prostą apke, jednakże wszyscy w firmie siedzą na windach albo pingwinach, a xamarin domaga się maca, albo chociaż połączenia z nim i z tym własnie moje pytanie, orientujecie się konkretnie o co w tym chodzi? jeśli ktoś w sieci będzie miał maca to mogę to jakoś zdalnie wykorzystać? powiedzmy że znalazłby się jakiś mac w siedzibie firmy miasto dalej :D dałoby radę to jakoś ogarnąć? czy to ma jakąś inną zasadę działania? z góry dzięki ʕʔ
  • 12
@wczoraj: tylko w ten sposób? ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo jest jakis Xamarin mac agent w którym chce żeby mu podać Mac name or IP address, ale do konca nie wiem jak to ma działać
@SeQQ: @Narrorxd: @wczoraj: no właśnie dostałem polecenie żeby się dowiedzieć żeby nie było że załatwią jakiegoś maca w tamtym mieście, udostępnia mi w sieci jakoś, a potem się okaże że jednak sorry ale nie działa :D
@brusef: Poczytaj czy na maszynie wirtualnej nie zadziała to wystarczająco żeby xamarina odpalic
To może maca niech Tobie załatwią i napiszesz to jak powinno się to napisać czyli w Swift? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może Wam jednak appka na iOS nie potrzebna skoro nawet maca macie problem załatwić ( )
@wczoraj: no bo firma zajmuje się całkowicie czymś innym, rozwiązania w przemyśle, potrzebna prosta apka do jednego projektu i tyle, dlatego nie ma sensu pompować to hajs, z drugiej strony nacisk żeby wszystko było legitne, więc hackintosh też średnio wchodzi w grę :/ ja jestem tylko nic nie znaczącym praktykantem, więc też za wiele do gadania nie mam