Wpis z mikrobloga

#pokemongo #ankieta

Zastanawiam się nad sensem grania w to na normalnych zasadach, tzn tam gdzie jestem fizycznie tam łapię poki. Coraz częściej widzę i czytam o tym, że ludzie korzystają z Fake GPS, poprzednio z namierzania pokemonów, jakieś cuda-bajery na kompie.

Mirki, jak na spowiedzi:

Czy korzystasz lub korzystałeś z Fake GPS lub innej opcji ułatwiającej szybkie namierzenie i złapanie pokemów grając na telefonie lub komputerze?

  • Nie, oszukujący to podludzie. 69.8% (714)
  • Tak, ale tylko na chwilę, sprawdzić jak to działa. 5.2% (53)
  • Tak, ale na drugim/kolejnym koncie. 2.6% (27)
  • Tak, nie mam RiGCz i używam cały czas. 7.2% (74)
  • Sprawdzam. 15.2% (155)

Oddanych głosów: 1023

  • 12
@JezelyPanPozwoly: Zadaj sobie pytanie jaki jest sens używać w tej grze fake GPS. Główna część zabawy polega właśnie na tym, że trzeba ruszyć tyłek sprzed komputera, żeby zacząć grać. Jak zabierze się ten element to niby co zostaje? Machnięcie palcem, żeby złapać Pokemona. Super rozrywka.
@JezelyPanPozwoly: nie korzystam z fakegps, ale w pewnym stopniu rozumiem ludzi, którzy to robią.

Idea gry jest słuszna, ale samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Z jednej strony są gracze z wielkich aglomeracji, którzy idąc po bułki do Biedronki trafią na Dragonite i Vaporeona, a skręcając lekko przy powrocie do domu zahaczą o 10 pokestopów rozstawionych co kilka metrów, gdzie uzupełnią pokeballe. Z drugiej strony są gracze z małych mieścin/wsi, którzy
@JezelyPanPozwoly: Ludzie to jednak #!$%@? są. Dadzą im fajną grę do integrowania się, spacerów to nie trzeba #!$%@?ć jakimiś czitami. Nawet jakby to była #!$%@? gra o kucykach pony to i tak znajdą się debile co wynajdą czity, żeby być na szczycie jakiejś wirtualnej listy. Ja jebe

Dlatego nie gram w multi na pc bo to rakowisko i wylęgarnia zjebów
@JezelyPanPozwoly: jak na spowiedzi: używam botów na kontach które potem sprzedaje na alledrogo ( ͡$ ͜ʖ͡$)
nie rozumiem i nie szanuję osób które to kupują, ale popyt <=> podaż

na swoim koncie nie używam i nie zamierzam, bo to tylko gra, a nie ma żadnej przyjemności w oszukiwaniu