Wpis z mikrobloga

#praca #prawo

Murki czy jeżeli pracownik podpisał oświadczenie o rozwiązaniu umowy wraz z wypowiedzeniem z datą wsteczną pod wpływem presji/stresu to czy coś jeszcze da się z tym zrobić?

Wydaje mi się że generalnie utopila sprawę...

Nie znam się koleżanka prosi mnie o jakaś radę :/
  • 7
  • Odpowiedz
@ShadowShama: bo to zależy od pełnej sytuacji, nie od małego wycinku no i od prawnika. może być, że trafi na prawnika, który się tego podejmie (tak było z moją mamą) i się wybroni.
  • Odpowiedz
  • 0
@hatterka: dowody na to że stawiała się do pracy do dnia dzisiejszego ma. No chyba faktycznie prawnik potrzebny z tego co czytam w necie :/

eh...kurde co stres może z człowiekiem zrobić że tak skrajnie niekorzystne warunki podpisała.
  • Odpowiedz
Jak pęknie Ci rura to dzwonisz do hydraulika, jak chcesz wyleczyć zęba to idziesz do dentysty ale jak masz możliwość przywrócenia do pracy albo możliwość odszkodowania w wysokości 3krotności miesięcznego wynagrodzenia to piszesz na mirco/szukasz w google - good job
  • Odpowiedz
@ShadowShama: pociągnąć pracodawcę do odpowiedzialności za fałszerstwo, a ona formalnie wypowiedziała umowę czy tam rozwiązała w dniu złożenia oświadczenia woli, a nie z datą wsteczną.
  • Odpowiedz