Wpis z mikrobloga

Zrobię małą reklamę polskiej firmie Vratislavia Conceptum bo Marcin, właściciel marki poprowadził ten projekt na wysokim poziomie pomimo ogromnych ograniczeń i przeszkód.

Co tam Daniel Wellington (albo jego polędwica!)… Mamy piękne zegarki zaprojektowane w Polsce! a do tego w bardzo rozsądnej cenie. Bauhas w polskim wydaniu.

Zostało ich niewiele, więc warto się pospieszyć:
http://vratislavia-watches.com/?page_id=7

#watchboners #zegarki i w zasadzie #modameska
Pobierz dGustator - Zrobię małą reklamę polskiej firmie Vratislavia Conceptum bo Marcin, właś...
źródło: comment_LFiWQlm6HLjzrTJiBTEHQsDqzYeskoUP.jpg
  • 22
@dGustator: miałem w łapach. Bardzo fajny. Mierzyłem też visa-super koperta, bardzo wygodna, ale nie podeszły mi wskazówki, błyszcząca koronka i wycierana powłoka. Miałem też chrono ale sprzedałem. Teraz czekam na kolejną serię :)
@dGustator: Bardzo fajny, pomyślimy nad nim ( ͡ ͜ʖ ͡) Z tych polskich tworów, najbardziej póki co podoba mi się Gerlachowy RWD-6. Balticus jak na razie nie moja bajka. Xicorr, Błonie... Niby ok, ale jednak nie do końca. Vratislavia na razie wygrywa.

@AntoniPatek: inicjatywa i projekt zasługują na ten tag :) a z takim zacięciem i podejściem ten projekt może przerodzić się w coś większego

@thewickerman88: chrono nie podoba mi się w ogóle, za duża inspiracja Tudorem, choć wykonanie też świetne - nakładane indeksy, koperta i szlif. Klasa.

@crazyfigo: Gerlach ma niestety słabe podejście do klienta, projekty są fajne bo też postają „społecznościowo” (forum czwarty-wymiar), ale polityka tej firmy to „kup
@plumkajacy_kalafior: o ile nie mówimy tutaj o parkourze albo downhillu to większość zegarków wytrzyma. Od dawna w mechanizmach są systemy antywstrząsowe. Prędzej uszkodzisz sobie nadgarstek niż mechanizm zegarka :)

Rąbałem drewno i jeździłem na rowerze MTB w zegarku mechanicznym (Hamilton Khaki) i nic mu nie dolegało przez cały czas gdy go posiadałem (2 lata).