Wpis z mikrobloga

Cześć, mam zamiar kupić pierwszą gitarę elektryczną, dostałem od sprzedającego kilka zdjęć, w tym dwa gryfu, ale w razie potrzeby mogę poprosić o więcej.
Mam pytanie czy ta krzywizna jest odpowiednia, bo wydaje mi się lekko wyśmigłowane przy wyższych progach?
Czy to nie będzie w niczym przeszkadzać?
Drugie zdjęcie w komentarzu, gitara to Vintage V100.
#gitaraelektryczna
Pobierz FrozenBrainsTellNoTales - Cześć, mam zamiar kupić pierwszą gitarę elektryczną, dostał...
źródło: comment_ISt0Bg7Wcu2FRsgjlgzhjqEwiIncUvvZ.jpg
  • 6
@FrozenBrainsTellNoTales: Regulacja krzywizny gryfu w gitarze elektrycznej to żaden problem jeżeli wszystko jest sprawne, to samo z wysokością mostka itd. Takie zdjęcia w sumie wiele nie powiedzą, bo nie pokazują czy np. gryf nie jest zwichrowany we własnej osi, czy pręt nie jest złamany, czy zębatki w kluczach nie są zjechane i nie przeskakują, czy progi nie są wyrobione i nie brzęczą na nich struny itd. Możesz tylko zaufać sprzedawcy na
@FrozenBrainsTellNoTales: z takich zdjęć gówno zobaczysz. Ale przez moje ręce przeszło sporo gitar używanych i żadna nie miała na tyle pokręconego gryfu, żeby nie dało się grać. Jeśli cena jest dobra, to bierz i tyle. Możesz się też dogadać na gwarancję rozruchową 3 dni i wysyłka w obie strony na twój koszt. Sprzedający nie mający nic do ukrycia powinien na to pójść, bo nic nie traci (prócz czasu).