Wpis z mikrobloga

#git2 #gitup #kamerasportowa #banggood Mirki chce kupić git2 na BG na tej aukcji http://www.banggood.com/GitUp-Git2-2K-WiFi-Action-1440P-1_5-inches-LCD-Novatek-96660-Chipset-IMX206-16_0MP-Image-Sensor-p-1007770.html
używając kodu rabatowego -34.91$ wię cena ok 105$ - dużo korzystniej niż na polskiej stronie gitup.
Ale mam pewne obawy:
1. Jak z ewentualnymi usterkami? Wysyłam do chin? :/
2. Aukcja wydaje się pewna, ale tak czy inaczej, to nie #!$%@? zegarka za 3$ :P i trochę obawiam się o pewność wysyłki/termin. Ile faktycznie to idzie stamtąd? Duże ryzyko załapania się na celnika? :)
#pytanie
  • 10
@bartzov: 1) wysyłka do Chin, jak zapłacisz przez PayPala to masz za free odesłanie (PayPal Ci zwróci)
2) Banggood jest pewny więc nie ma obaw, że coś będzie nie tak a celnicy to loteria choć mi żadnej sportowej nie zatrzymali jak dotąd.
@kruprz: OK, zależy mi żeby doszła do końca sierpnia/początku września. Mam jeszcze pytanie odnośnie wysyłki, są np. takie 2 opcje:

-Air Parcel RegisterFree shipping
7-25 business days
-Priority Direct MailUS$1.62
7-10 business days

Druga opcja niewiele droższa a czas przesyłki lepszy, warto? Czy ta 1 jest też rejestrowana? (tak niby w opisie jest).

No i kwestia menu - będzie wgrane już angielskie czy krzaczki? :)
@bartzov: Kup przez giving assistant to dostaniesz 3 albo 5% zwrotu za kamerkę

Co do VATu to niestety duże, mi kamerę Xiaomi Yi przepuścili, a znajomy płacił VAT więc to loteria.