Wpis z mikrobloga

Mama właśnie do mnie zadzwoniła z paniką, że mam pod żadnym pozorem nie wychodzić z domu, bo właśnie przeczytała, że jakiś pan arabskiego pochodzenia zgubił portfel w autobusie i jak mu go ktoś oddał to wszyscy wiemy co powiedział...

Chyba jej założę blokadę rodzicielską na Internety. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#krakow #sdm
  • 19
  • Odpowiedz
@fryne_: Jak jej odetniesz Internet, to zacznie kupować medaliki św. Ambrożego pocztą tradycyjną i wysyłać SMSy z głosami na artystów festiwalu w Opolu, więc już z dwojga złego niech czyta pasty;)
  • Odpowiedz
@fryne_ hehehe. Moja matula, też kilka dni temu do mnie przy obiedzie:
"Bo Beaty syn był w galerii na zakupach i znalazł portfel jakiegoś araba.... " resztę opowieści znasz.
  • Odpowiedz
@fryne_: rodzice to jeszcze nic. Mi ostatnio znajomy, 25 lat, opowiadał, że jego znajoma znalazła portfel i jak chciała oddać to...
  • Odpowiedz
@fryne_ heh kuzynka opowiadała to samo z przerażeniem na jednym ze spotkań rodzinnych. Tylko śmiałem się pod nosem, a teraz dowiaduje się, że to ogólnopolskie zjawisko
  • Odpowiedz
że jakiś pan arabskiego pochodzenia zgubił portfel w autobusie i jak mu go ktoś oddał to wszyscy wiemy co powiedział...


@fryne_: trzeba było jej dopowiedzieć, że innej pani która go męczyła powiedział w końcu że będzie cholerny tłok i korki :)
  • Odpowiedz
@fryne_: w Łodzi juz od dwóch nie związanych ze sobą osób to samo słyszałem, ze ktos znalazł telefon czy inne gowno na pietrynie i jakiś ciapak mówi, zeby nie jecha na śdm xDD co te ludzi łykają jak młode pelikany :|
  • Odpowiedz