Wpis z mikrobloga

Widzę, że ludzie kręcą gównoburzę na mój temat mimo, że spełniłem warunki zabawy. Zrobię więc zbiorczy wpis, żeby nie odpisywać każdemu z osobna w różnych wpisach.
Cytuję:

1. Osoba która zostanie wylosowana, musi usunąć na zawsze konto na mirko.

Czy konto Reeposter zostało usuniętę? Tak, jak najbardziej
Jakie więc są wątpliwości? Zrobiłem to co powinienem zrobić, żeby zachować "honor" (na mirko honor xD) i #!$%@?łem 4 letnie konto z bordo, a dla ludziów to nadal za mało. Nie żebym marudził, ale irytują mnie ludzie, którzy chcą więcej, mimo, że nigdzie nie jest napisane, żeby coś tak zrobić.

Druga sprawa - kwestia foty,
Powstał wpis @marianoitaliano o tym, że nie chciałem zrobić pokazmorde, kiedy w sumie wystalkować mnie łatwo. No to zacytuję swój duży wpis odnośnie usuwania konta:
"Jak ktoś zwrócił uwagę "przecież go wszyscy znają z imienia i nazwiska i znają jego fejsa" i to jest prawda, nigdy nie kryłem swojej tożsamości na mirko, bo nie uważałem tego za potrzebne." Problem polega na tym, że Wykop bardzo ładnie indeksuje zdjęcia z mirko w Google i mogłoby dojść do śmiesznej sytuacji, gdzie wpisując Reeposter wyskakiwałoby na pierwszym miejscu moje prawie nagie foto - średnio by to ucieszyło klientów xD

Wołam: @wiecejnizjednozwierze @ReniferApokalipsy i @db95 żeby powiedział coś na ten temat, bo w sumie to jego zabawa i on zna prawidłową interpretację xd
Trochę #afera #wykopowaruletka
Reepo - Widzę, że ludzie kręcą gównoburzę na mój temat mimo, że spełniłem warunki zab...

źródło: comment_bOlbz7lWCnIWWXGjuDpAsbTn2HdEU1Gt.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Nie żebym marudził, ale irytują mnie ludzie, którym ciągle mało.


@Reepo: bo to wypok...tutaj chcieli by jeszcze, żeby żona cie zostawiła, komornik zabrał wszystko co masz a lekarz oznajmił ,że masz raka.
  • Odpowiedz
@Reepo: Ej, ale tak elegancko by było nie afiszować się od razu nowym kontem. Wiadomo, że kiedyś by wyszło, że jesteś tą samą osobą, ale to trochę przegięcie od razu wyskakując na nowym, nie owijając w bawełnę, które konto było poprzednie. Usunięcie konta to nie tylko zmiana statusu na zielonkę...
  • Odpowiedz
@Reepo: lol atencjuszu napewno ktos chce sobie krecic gownoburze na twoj temat ja #!$%@? xD proponuje sie dowartosciowac w jakis inny sposob nie pozdrawiam xD

I po co mnie wolasz do specjalnego wpisu xDDD zamiast mi odpisac po prostu w tamtym? Nie wiem jak @db95 ale dla mnie zabawa troche traci sens jak sobie mozna usunac konto i na drugi dzien zalozyc nowe
  • Odpowiedz
@Reepo: widze że same różowe zbulwersowane - chyba liczyły na fote w bieliźnie. Swój wpis zaraz usunę, nie chciałem żądnej gównoburzy, z twojego pożegnalnego wpisu zapamiętałem po prostu że #pokazmorde nie będzie bo chcesz anonimowości. Teraz już wiem że było inaczej. Co do usuwania konta, to moim skromnym zdaniem to zrobiłeś więc warunki ruletki zachowane. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Reepo: Owszem, sam zresztą pisałem, że możesz od razu założyć nowe konto. No, ale jak piszę, nie po to się je usuwa, by od razu wyskakiwać na nowym chwaląc się poprzednim kontem... Na tym polega zabawa, że wylosowany ma zniknąć, a nie jego konto. Zniknąć można, tworząc też nowe konto, ale anonimowo...
  • Odpowiedz
@Reepo:

MASZ CZAS DO 24.07.16 20:00 NA WYKORZYSTANIE KOŁA RATUNKOWEGO, PO 20:00 BĘDZIE MUSIAŁ OPUŚCIĆ MIRKO I USUNĄĆ KONTO, PROSIŁBYM O ZDEKLAROWANIE SIĘ POD POSTEM CZY MA ZAMIAR UŻYĆ KOŁA RATUNKOWEGO, JEŻELI NIE TO NIECH OD RAZU USUWAJĄ KONTO


Opuścić mirko coś mimo wszystko oznacza. No, ale cóż, widać nie pojmujesz zabawy w tę "ruletkę", nie ma co dyskutować.
  • Odpowiedz
@Reepo: Już kiedyś bodajże db się wypowiadał na temat tworzenia nowych kont przez osoby wylosowane. Tak jak wyżej pisze Hardporecorn miałeś opuścić mirko. Rozumiem, że można nie umieć czytać ze zrozumieniem. Rozumiem.
  • Odpowiedz
od następnej kolejki ruletki proponuje usunięcie konta i wyrzucenie komputera/laptopa/komórki przez okno żeby nie było podobnych sytuacji zbyt szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reepo: czyli rozkręcasz gównoburzę i później piszesz, że nie będziesz dyskutował? xD

nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto ma narzuconą swoją wizję i nie da sobie wytłumaczyć


Czyli ty dajesz sobie wytlumaczyć? xD

Opuść mirko....
  • Odpowiedz
@Reepo: Jeśli się bałeś użycia koła ratunkowego, to musiałeś się liczyć ze zniknięciem z mirko na zawsze (bo o to chodzi w tej zabawie). @db95 na pewno nie miał na myśli tego, żeby ludzie usuwali konta i zakładali nowe. W mojej opinii nie dostosowałeś się do regulaminu. Trzeba brać odpowiedzialność za to, w co się bawisz :v
  • Odpowiedz