Wpis z mikrobloga

#anime mirki zaczalem z ogladaniem anime niedawno, polecicie cos z juz zakonczonych serii? chce od razu ciagnac cale serie bez czekania na nowe odcinki. z obejrzanych mam death note, cowboy bebop, psycho-pass, boku dake ga inai machi, steins;gate, wszystkie z tych mocno w moim guscie. porzucilem chwilowo ogladanie parasyte, one-punch man, re:zero do ostatniego prawdopodobnie wroce jak wyjdzie wszystko. myslalem nad fma:b ale czy jest tam cos glebszego? thriller, dramat, psychologiczny, takich klimatow poszukuje, nie mam nic przeciwko komedii. to anime o gotowaniu wylaczylem na poczatku, warto jednak to zobaczyc?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Tremade no to zaczynam od NGE a reszta powoli i do przodu:) ogolnie co trafiam nowe to juz mi sie wydaje ze nic lepszego nie bedzie, a jednak da sie. Dzieki wielkie wszystkim
  • Odpowiedz
  • 0
@FieryLuke widzialem kilka takich mapek, zadna mnie nie satysfakcjonowala. Ta jest swietna, dzieki. Swoja droga Madoka Magica zawiesilem ogladanie, a tu jest exceptional must-watch, chyba jednak cos jest na rzeczy.
  • Odpowiedz