Wpis z mikrobloga

@Activnoiz: najlepiej na plecach, jak się położyłem na boku to się czułem jakbym miał zaraz odfrunąć w zaświaty.
@monkali: pierwszy raz w życiu spotykam się z tym u siebie. W każdym razie udało mi się jakoś podnieść i doczłapać do łazienki.
  • Odpowiedz
@sniegi: tak samo mialem plus rzyganie. Tylko prawy bok pomagal. Byłem w szpitalu. Bylo to podejrzenie zapalenia opon mózgowych. Robili mi punkcje ledzwiowa. Lezalem na oiomie. Przeszło samo......badania nie wykazały nic.
Było to parę ładnych lat temu.
  • Odpowiedz
Zdarza się, ja mialam okresowo takie zawroty głowy, ze jazda tramwajem, schodami ruchomymi czy windą to był koszmar. Były badania, podejrzenia choroby Menier'a itd, pół roku brania leku na zawroty głowy i chyba minęło. Moja rada jak leżysz i kręci ci się w głowie to wystaw jedną nogę z łóżka i połóż na podłodze. Albo złap ręką ściany. Takie oszukiwanie mózgu, że czegoś się trzymasz. Zdrówka :)
  • Odpowiedz
@Caarolin: nie byłem u lekarza, ale przeszło mi samo także ciężko powiedzieć czym było to spowodowane.
@kingusek: już mi przeszło, ale jak jeszcze mnie męczyło to właśnie w ten sposób się podnosiłem z łóżka bo inaczej nie dało rady :D dziękuję :)
  • Odpowiedz