Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pomocy. Nie daje mi to narazie spokoju a czasu coraz mniej. Wybór uczelni. Nie mogę się zdecydować gdzie pójść. Rzeszów, politechnika, kierunek informatyka, stosunkowo blisko domu bo tylko 40 km, w miarę blisko do dziewczyny, która idzie na studia do Krakowa czy Łódź. Też politechnika, też informatyka ale ~300km od domu, ~300 km od dziewczyny. (Czy to w Łodzi czy to w Rzeszowie, będę wynajmował mieszkanie.) Doradźcie coś (,)
#studia #studbaza #kiciochpyta

Co wybrać?

  • Rzeszów 46.8% (22)
  • Łódź 36.2% (17)
  • Sprawdzam 17.0% (8)

Oddanych głosów: 47

  • 16
@makzy jesli nie przeszkadza ci mieszkanie w domu rodzinnym, to wybralbym opcje nr 1, musisz sie liczyc z tym ze na infromatyce bedziesz musial duzo w domu sie uczyc bo same studia niewiele ci dadza w obu przypadkach poza papierkiem
@Hilde_delaGruz: Mam troszkę inne podejście zwłaszcza, że razem mieliśmy wynająć mieszkanie no ale nie pykło, moją ostatnią deską ratunku jest teraz ta dodatkowa rekrutacja w Krakowie. Kocha to poczeka? 5 lat to trochę długo :D Zdaję sobie sprawę z tego, że Łódź daje większe perspektywy itp ale wciąż mam problem i nie mogę się zdecydować-dlatego tu napisłem :(
@Hilde_delaGruz: Tak po prostu napisałem, żeby podkreślić długi okres czasu. Najpierw inżynierka. I tak ostateczna decyzja będzie należeć do mnie, ale czasem człowiek potrzebuje rad innych, zwłaszcza, że mam teraz taki mętlik w głowie.
@Hilde_delaGruz: Dziewczyna chyba nie byłaby zadowolona gdybym wybrał właśnie Łódź, głownie chyba przez odległość. Znajomi, wszyscy się rozchodzą w sumie po praktycznie całej Polsce, do Rzeszowa wybiera się tylko pare osób ode mnie a do Łodzi kompletnie nikt. Tylko przez pryzmat znajomych nie ma co patrzeć moim zdaniem.